ASTV 23.2.2024

Bariš | Potrebujeme zvládnuť toto stretnutie a zvíťaziť

Náš tím spod Čákovho hradu čaká už tento víkend predposledné kolo základnej časti našej najvyššej futbalovej súťaže. V ňom sa predstavíme na domácom trávniku štadióna Sihoť, kde vyzveme aktuálneho majstra a lídra tabuľky ŠK Slovan Bratislava. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný na nedeľu o 15.00 h a z pozície hlavného arbitra ho povedie Filip Glova.

Belasí sa aktuálne nachádzajú na vedúcej pozícií tabuľky Niké ligy s 51 bodmi na konte. V doposiaľ dvadsiatich odohratých kolách zaznamenal tím pod taktovkou trénera Vladimíra Weissa 16 výhier, tri remízy a len jednu prehru, keď podľahol Dunajskej Strede 1:3. Okrem ligových povinností sa bratislavský Slovan predstavil aj v play-off zápasoch Európskej konferenčnej ligy UEFA proti Sturm Graz. Jeho cesta v pohárovej Európe napokon tento týždeň skončila, keď rakúšanom po prehre 1:4 z prvého stretnutia podľahol aj na domácej pôde 0:1.

Mužstvo okolo kapitána Damiána Bariša sa aktuálne nachádza na šiestej priečke našej najvyššej futbalovej súťaže. Do konca tuhého boja o prvú šestku chýbajú už len dve ligové stretnutia. Isté miesto v skupine o titul má zatiaľ len Slovan Bratislava a Žilina. S belasými sme sa v aktuálnom ligovom ročníku konfrontovali raz. Z Tehelného poľa sme nakoniec odchádzali bez bodového zisku po prehre 0:2. 

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 24.6.2024

Komunita | Máme za sebou 16. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku...

Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa