Fanúšikovia 4.3.2024

Akadémia | Máme za sebou prvé Brankárske prázdniny

AS Trenčín pripravil vo februári prvý ročník "Brankárskych prázdnin". Na ihriskách This is my sen Academy sa v priebehu jarného prázdninového voľna uskutočnili špeciálne zamerané tréningové jednotky. Nádejných brankárov viedli tréneri klubovej akadémie Ondrej Bednár a Erik Feriančik. Tento brankársky event nebol prvým a ani posledným projektom našej AS Trenčín Goalkeeper Academy.

Súčasťou tohto kempu boli nielen tréningové jednotky, ale aj rôzne cvičenia a súťaže, ktoré pomáhajú mladým brankárom rozvíjať ich schopnosti a zručnosti. Pod dohľadom skúsených trénerov mali možnosť zdokonaliť svoju techniku, zlepšiť reflexiu a posilniť fyzickú kondíciu. 

Jedným z hlavných cieľov tohto podujatia bolo nielen poskytnúť futbalový tréning na najvyššej úrovni, ale aj vytvoriť motiváciu u brankárov. Veď práve niekto z návštevníkov kempu sa môže stať budúcou hviezdou. AS Trenčín okrem úspešnej akadémie neustále investuje do rozvoja talentovaných hráčov aj takýmto spôsobom. 

"Prvý ročník nášho brankárskeho kempu hodnotím pozitívne. S mladými brankármi sme odtrénovali osem tréningových jednotiek, zúčastnili sme sa tréningu A-mužstva a navštívili nový štadión. Deti mali možnosť osobne stretnúť svoje vzory," povedal tréner Ondrej Bednár a pokračoval: "Tréningy boli zamerané na základné brankárske zručnosti, ako postoj a techniku chytania, ale aj na techniku chytania v stoji a páde. Taktiež na situácie jedna na jedna. Chlapci ukázali kvalitu a chuť na sebe pracovať. Verím, že čas strávený na našom kempe si všetci užili, naučili sa novým veciam a v budúcnosti sa opäť stretneme." 

Fotogaléria

               
 
Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Aktuálne 19.5.2024

Akadémia | Devätnástka s majstrovským titulom

Náš tím do devätnásť rokov sa stal Majstrom Slovenska v sezóne 2023/2024. Zverenci trénera...

ASTV 19.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Vion Zlaté Moravce

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC ViOn Zlaté...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa