ASTV 4.4.2024

Skovajsa | Čaká nás súper, ktorý dokáže byť na domácej pôde nepríjemný

Náš tím spod Čákovho hradu čaká už tento víkend 4. kole nadstavbovej časti našej najvyššej futbalovej súťaže. V ňom vycestujeme na východ Slovenska, kde nás na svojej domácej pôde vyzve mužstvo MFK Zemplín Michalovce. Úvodný výkop stretnutia, ktoré je naplánované na sobotu o 18.00 h povedie z pozície hlavného arbitra Michal Očenáš.

Zemplínčania sa aktuálne nachádzajú na predposlednej barážovej priečke so 17 bodmi na konte. Ich boj o záchranu ešte nie je zmárnený. Na desiateho rivala z Košíc majú len štvorbodové manko. Forma tímu z východu Slovenska je v spodnej šestke suverénne najlepšia. Trápiace sa Michalovce prišli v polovici februára s výmenou na trénerskom poste, keď Petra Struhára nahradil náš bývalý tréner František Straka. Nový impulz v tíme priniesol Michalovčanom zisk 11 bodov a pod vedením nového trénera neodišli bodovo naprázdno už v piatich ligových zápasoch v rade. V nich inkasovali len dva góly a vsietili až osem.

Tím okolo kapitána Damiána Bariša sa po negatívnej šesťzápasovej sérií bez plného bodového zisku nachádza na ôsmej priečke. S našim najbližším súperom sme sa v aktuálnej sezóne stretli počas základnej časti dvakrát. Najskôr sme na domácom trávniku zvíťazili 2:0 gólmi Rahima Ibrahima a Eynela Soaresa. Na východe sme sa po bezgólovej remíze rozišli zmierne. Veríme, že náš tím pretrhne túto negatívnu sériu už v najbližšom stretnutí a získa cenné tri body v boji o siedme miesto. 

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 29.5.2024

A-tím | Húdok s novým dvojročným kontraktom

Ďalším odchovancom našej This is my sen Academy, ktorý spojil svoju budúcnosť s AS Trenčín sa...

Hviezdy deťom 28.5.2024

Hviezdy deťom | 16. ročník podujatia s návratom na Štadión Sihoť

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom"...

ASTV 28.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti MFK Zemplín Michalovce

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti MFK Zemplín Michalovce...

Aktuálne 27.5.2024

Klub | Štartuje proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť sa dostáva do realizačnej fázy. Počas...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa