ASTV 9.5.2024

Ibrahim | Čaká nás náročný súper i stretnutie

Náš tím spod Čákovho hradu čaká tento víkend posledné domáce stretnutie v rámci aktuálneho ročníka Niké ligy. V jej 9. kole sa predstavíme na domácom trávniku Štadióna Sihoť, kde vyzveme MFK Dukla Banská Bystrica. Zápas má svoj oficiálny začiatok naplánovaný na sobotu o 18.00 h. Z pozície hlavného arbitra ho povedie Filip Malárik.

Dukla si pred blížiacim sa vyvrcholením sezóny drží prvenstvo v tabuľke skupiny o udržanie sa. V doposiaľ 30 odohratých kolách nazbierali zverenci trénera Mária Auxta 50 bodov za 14 výhier a 8 remíz. V nadstavbovej časti zakopli len v troch stretnutiach, keď dvakrát nestačili na Michalovce a doma zremizovali s FC ViOn. Dukla je na súperových trávnikoch veľmi úspešná. Spomedzi všetkých celkov Niké ligy nazbierali u svojich súperov 29 bodov. Viac má na svojom konte už len majstrovský Slovan Bratislava. 

Mužstvo okolo kapitána Damiána Bariša sa aktuálne nachádza na ôsmej priečke so ziskom 45 bodov. Na nášho najbližšieho súpera máme päťbodovú stratu. S MFK Dukla Banská Bystrica sme sa v prebiehajúcej sezóne stretli trikrát. V úvodnom meraní síl sme doma zvíťazili 1:0 gólom Njegoša Kupusoviča. V odvete náš tím remizoval na Štiavničkách 1:1 a v nadstavbe sme rovnako na súperovej pôde prehrali 2:4.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 24.6.2024

Komunita | Máme za sebou 16. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku...

Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa