Aktuality - archiv 3.1.2011

Od úvodu prípravy bez veľkých rečí

Prvý tréning v Novom roku bez dvojice Báez, Salinas, do prípravy sa zapoja Francúz a Kostaričan

Prvý tím AS Trenčín má za sebou úvodný tréning v rámci prípravy na jarnú čas aktuálneho ročníka druhej najvyššej súťaže. Mužstvo okrem realizačného tímu a trénera Adriána Guľu privítal aj generálny manažér klubu Róbert Rybníček.

„Netreba veľké slová. Všetci vieme, čo nás čaká a neminie,“ povedal na úvod svojho príhovoru tréner Guľa. „Som presvedčený, že stojíte na prahu viacerých výziev. Je len na vás, ako sa k nim postavíte. Prajem vám najmä zdravie a potom chuť do práce, pohodu doma, oporu v najbližších a aby ste sa tešili na každý deň prípravy.“

Na prvom tréningu chýbala dvojica legionárov Aldo Báez a Jorge Salinas, ktorí ostali s vedomým vedenia klubu dlhšie doma. Čoskoro sa ale pripoja k mužstvu. Na trávniku sa však objavili nové tváre. Už spomínané kvarteto dorastencov Róbert Mazáň, Lukáš Ďuriška, Roland Szabo a Stanislav Lobotka doplnil devätnásťročný francúzsky krídelný hráč Ray Remini, ktorý si vyskúšal aj akadémiu Paris St. Germain. Ešte počas tohto týždňa príde podobne ladený Esteban Salas z Kostariky.

V priebehu dvojmesačného prípravného obdobia je v pláne deväť priateľských zápasov. Prvý je na programe už túto sobotu. Začína sa skutočne zostra. Našim súperom bude v rámci zimnej Tipsport ligy (TL) úradujúci majster a účastník skupinovej fázy Ligy majstrov MŠK Žilina. Celá súťaž sa bude hrať na žilinskej „umeline“. Nasledujú súboje s Liptovským Mikulášom (TL), Třincom (TL) a Slováckom. Prvý domáci prípravák je na programe 2. februára proti Dubnici a už o tri dni neskôr pricestuje Nitra. Nasleduje súboj so Zlínom, Nemšovou a zatiaľ posledný naplánovaný prípravný zápas je na programe 15. februára proti Zlatým Moravciam.

program prípravných zápasov

Autor: mg
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 21. kolo, 25.2.2024
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
17:00
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 1.3.2024

Kmeť | Vieme o čo hráme, ideme sa pobiť o hornú šestku

Tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká už tento víkend vyvrcholenie základnej...

Fanúšikovia 27.2.2024

Výjazd | Poďte s nami na výjazd do Skalice, tím potrebuje vašu podporu

Tím okolo kapitána Damiána Bariša čaká záverečný zápas základnej...

ASTV 25.2.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti ŠK Slovan Bratislava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 21. kola základnej časti Niké ligy proti...

ASTV 25.2.2024

Kmeť | Ukázali sme svoju kvalitu

V predposlednom kole základnej časti našej najvyššej futbalovej súťaže sme na domácom trávniku podľahli...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus