Aktuality - archiv 4.2.2011

Výprava AS svedkom prestrelky medzi Wiganom a Rovers

AS Trenčín proti Wiganu v nedeľu o 12.00 h

"Je o nás vynikajúco postarané. Všetko ide, tak ako má," zvestoval nám priamo z Wiganu generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček. Dvadsaťčlenná výprava spod Čákovho hradu mala práve za sebou skvelý zážitok zo zápasu Premier League medzi domácim Wiganom a Blackburnom.

"Videli sme sedem gólov a víťazstvo Wiganu (4:3, pozn. red.). Atmosféra bola vynikajúca. Celá jedna tribúna bola plná fanúšikov Rovers. S pribúdajúcimi gólmi sa do varu dostávali aj domáci. Bol to super zážitok. Pre hráčov poriadny adrenalín pred nedeľou. Všetci veríme, že sa ukážu v dobrom svetle," pokračoval Rybníček. Trenčianska výprava mala vyhradený celý rad hneď pod lóžami pre sponzorov a partnerov Wigan Athletic.

Po piatkovom lete na linke Viedeň - Zürich - Manchester absolvovali hráči ľahší jogging. V sobotu predpoludním bol v pláne tréning a následne spomenutý zápas Premier League. "Úvodný výkop je na programe presne o dvanástej. Hrať budeme v priestoroch tréningového centra Wiganu. Je jednoduché, ale veľmi účelné. Uvidíme, aký tím sa proti nám postaví. Faktom však je, že miestny klub má pod zmluvou štyridsať hráčov. Očakávať môžeme vysokých a silovo dobre pripravených futbalistov. Som zvedavý, ako sa s tým vysporiadame," pýta sa generálny manažér AS.

Vo Wigane bez Adiho

Tréner Adrián Guľa sa v nedeľňajšom stretnutí musí zaobísť bez útočníka Fanenda Adiho. Anglické úrady ho napriek platným schengenským vízam nepustili do krajiny a mladý zakončovateľ sa vrátil ešte v piatok domov. "Je to nepríjemná vec. Dôvodom je špeciálny prístup Anglicka k občanom Nigérie. Problémom bola aj časová tieseň na našej strane. Ak by sme o tom aj dopredu vedeli, nepodarilo by sa nám vybaviť potrebné formality pred odletom. Ťažko niekoho viniť. Stalo sa, no ja som presvedčený, že Fanendova šanca ukázať sa opäť príde," dodal Rybníček.

Autor: mg
Rozpis zápasov
1:1 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 18.1.2022
AS Trenčín - MFK Vyškov
13:00 Brno
Prípravný, Tipsport liga, 26.1.2022
FC Zbrojovka Brno - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 25.1.2022

Akadémia | Podporte svojimi 2% akadémiu AS Trenčín - This is my sen Academy

Priatelia, podporovatelia a fanúšikovia trenčianskeho futbalu....

ASTV 24.1.2022

Coffee Sheep Halftime | Lavrinčík prevalcoval konkurenciu, iba dve otázky mu urobili vrásky

ASTV vám na prelome rokov prináša už tretiu...

ASTV 21.1.2022

TiMS | Gatorade hráčom mesiaca Rocco Baravelli

„Gatorade Mládežnícky hráč mesiaca“ sa stal Rocco Baravelli. V úspešnom projekte sme odmenili...

Fanúšikovia 20.1.2022

Fanúšikovia | Kedy a kde si môžete prevziať benefity z očkovacej kampane

V poslednom mesiaci minulého roka sa klub AS Trenčín prihlásil k...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa