Hviezdy deťom 15.6.2011

Hviezdy deťom podporia Hossa, Škrtel, Gáborík a Hamšík

Tretí ročník charitatívnej akcie Hviezdy deťom sa blíži, už dnes je jasné, že v sobotu 25. júna sa stretnú najväčšie slovenské hokejové a futbalové osobnosti

Tretí ročník charitatívnej akcie Hviezdy deťom sa blíži. Podujatie, ktoré privíta Mierové námestie v Trenčíne, dáva dokopy osoby a obsadenie. Už dnes je jasné, že pod Čákovým hradom sa v sobotu 25. júna stretnú najväčšie slovenské hokejové a futbalové osobnosti. Držiteľ Stanleyho pohára Marián Hossa bude mať po svojom boku klubového spoluhráča z Chicaga Tomáša Kopeckého, ale aj Mariána Gáboríka alebo Tomáša Tatara. V slabšej zostave neprídu ani futbalisti. Tím na čele s takmer domácim Martinom Škrtelom bude mať vo svojom strede aj hviezdu talianskej Seria A Mareka Hamšíka, strelecké prekvapenie svetového šampionátu v JAR Róberta Vitteka alebo Filipa Hološka s Jurajom Kuckom.

Posledné husle nebudú chcieť hrať ani domáci futbalisti AS Trenčín, ktorí sa predstavia v kompletnej zostave na čele s kanonierom Davidom Depetrisom, Jorgem Salinasom, Aldom Báezom, domáci hráčmi Petrom Kleščíkom, Samuelom Štefánikom, Jakubom Holúbekom a samozrejme vedení kapitánom Martinom Ševelom. Štvrtý tím Mufuza nahlásil Tomáša Bezdedu, Ivana „Tulyho“ Vojteka, Mariána Labudu ml. a Róberta Pukaloviča.

„Podujatie má charitatívny charakter a my chceme nadviazať na minuloročný výťažok vo výške takmer 7000 eur,“ upriamuje pozornosť na hlavný zmysel podujatia marketingový riaditeľ usporiadajúceho AS Trenčín Igor Schlesinger. Všetci návštevníci, ktorí prispejú na dobrú myšlienku, podporia domovy sociálnych služieb Demy, Nosice a rovnako ako v minulosti aj viacerých jednotlivcov. Svoju podporu môžete vyjadriť dobrovoľným vstupným do pokladničiek s logom akcie. Na charitu pôjde aj celý výťažok zo vstupného do autobusu FC Barcelona.

Oficiálna časť programu odštartuje o 14.00 h, námestie bude žiť futbalom a zábavou oveľa skôr. Pozvaní sú nielen fanúšikovia športu a futbalu zvlášť. Pre deti a rodičov je totiž pripravených množstvo atrakcií. Chýbať nebude lezecká stena, súťaže vo futbalových zručnostiach, maľovanie na tvár, detský kútik. Môžete vidieť futbalový freestyle alebo bábkové divadlo. Vybraní šťastlivci si počas prestávok zasúťažia s Hossom, Škrtelom, Hamšíkom, Gáboríkom, Depetrisom a ostatnými v rôznych futbalových súťažiach.

Autor: mg
Rozpis zápasov
3:1 Dubnica nad Váhom
Prípravný, 23.9.2022
FK Dubnica nad Váhom - AS Trenčín
18:00 Žilina
Fortuna liga, 12. kolo, 1.10.2022
MŠK Žilina - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 24.9.2022

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FK Dubnica

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti FK Dubnica (1:3).

A-tím 23.9.2022

Príprava | Počas reprezentačnej prestávky prehra proti Dubnici

Prvý tím AS Trenčín prehral v prípravnom zápase na ihrisku druholigového FK...

ASTV 23.9.2022

ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti FK Dubnica

ASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti FK Dubnica (1:3).

Fanúšikovia 22.9.2022

Fanúšikovia | Vstupenky na zápas proti Slovanu Bratislava v predaji

Už dnes si môžete kúpiť vstupenky na nadchádzajúci domáci zápas AS...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport