Zápasy - archiv 20.6.2011

Na úvod vybojované víťazstvo nad Petržalkou

AS Trenčín – FC Petržalka 1898 2:1 (0:1)

Úvodný prípravný zápas na novú sezónu sa skončil víťazstvom AS Trenčín nad FC Petržalka 2:1 (0:1). O víťazstve zverencov trénera Adriána Guľu rozhodol šťastnou strelou v nadstavenom čase Samuel Štefánik. Na ihrisku chýbali Ševela, Hlohovský, Depetris, Ďuriška a Kyselica.

Hneď v úvode stretnutia unikol po krídle Godál, loptu poslal pred bránu, ale L. Peltier tiesnený mieril mimo. Po štvrťhodine hry sa na hranici šestnástky uvoľnil nigérijský útočník Shodiya, no nemieril presne. O chvíľu neskôr sa vyznamenal brankár Šemrinec, ktorý vyboxoval nebezpečnú strelu letiacu do ľavého horného rohu. V 22. min Salians vyslal za chrbát súperovej obrany J. Peltiera, ale strela z gólovej pozície letela mimo. Skóre stretnutia otvorili po necelej polhodine hry hosťujúci Jendrišek strelou spoza šestnástky.

Druhý polčas odštartoval viacerými zmenami v zostave AS. Hneď v jeho úvode Štefánik našiel skvele Mondeka, ale ten mieril iba do brankára. Vyrovnanie priniesla 64. min a akcia Čögleya, na ktorej konci bol Holúbek – 1:1. O pár minút neskôr mieril krížnou strelou ten istý hráč tesne mimo. Víťazný gól prišiel v nadstavenom čase, keď Štefánikovu strelu tečoval jeden z obrancov súpera za chrbát vlastného brankára - 2:1.

Góly: 64. Holúbek, 90.+ Štefánik – 28. R. Jendrišek

Žlté karty: 43. Salinas, 82. P. Mazan

Domáci: I. polčas: Šemrinec – Godál, Mitrevski, Kleščík, Valla – Báez – Lobotka, Salinas – L. Peltier, Shodiya, J. Peltier
II. polčas: Volešák – Čögley, Mitrevski, Szabó, R. Mazáň – Báez (57. V. Horváth) – J. Peltier (59. P. Mazan), Štefánik, Holúbek, Mondek – Malec

Divákov: 50

ASTV 24.4.2024

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Nicolas Nižňanský

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Nicolas Nižňanský z...

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).