Aktuality - archiv 12.7.2011

Aegon novým generálnym partnerom AS Trenčín

Branislav Buštík: „Sme veľmi radi, že začíname spoluprácu s AS Trenčín“
\r\n

Novým generálnym partnerom AS Trenčín sa stala spoločnosť Aegon. Generálny manažér klubu Róbert Rybníček a člen predstavenstva poisťovne Branislav Buštík podpísali viacročnú zmluvu, ktorá znie až na štyri roky. Logo spoločnosti Aegon bude umiestnené na najlukratívnejšom mieste na prednej strane dresov.

„Aegon vstupuje po prvý raz do spolupráce v rámci futbalu. Doposiaľ sme podporovali iné športy, ktoré nemali až masové zameranie. Od minulého roka, keď sme okrem životného poistenia začali ponúkať aj produkty v iných segmentoch, hľadali sme partnerstvá v rámci futbalu. Dnes sme veľmi radi, že začíname spoluprácu s AS Trenčín,“ povedal člen predstavenstva spoločnosti Branislav Buštík.

Na tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli Carlton zaznelo hneď niekoľko dôvodov prečo sa Aegon rozhodol vstúpiť do spolupráce s našim klubom. „Jedným z nich je prepojenie klubu na Ajax Amsterdam, kde sme už tretí rok generálnym partnerom. Druhým je impozantným spôsob, akým klub vyhral druhú ligu. Ďalším práca klubu s mládežou,“ povedal zástupca Aegonu a dodal: „Verím, že nás bude vidieť. Spoločne dúfame v úspech. Každá spolupráca je o ľuďoch a my veríme ľuďom a hráčom, ktorí sú v AS Trenčín.“

Podpisom spolupráce so silným partnerom bol potešený aj generálny manažér AS. „Je to pre nás veľmi emotívny moment. Naša takmer štvorročná práca od vstupu majoritných akcionárov prináša prvé ovocie. Vyústením je aj podpis zmluvy so spoločnosťou celosvetového významu. Pre klub to je veľký záväzok, ale aj šanca a prestíž. Nachádzame sa iba na začiatku cesty a s takýmto partnerom to bude pre nás jednoduchšie. Urobíme všetko pre to, aby sme naplnili očakávania,“ povedal Róbert Rybníček.

 

Autor: mg
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
15:00
NIKÉ LIGA, 23. kolo, 9.3.2024
FC Košice - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 3.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 22. kola základnej časti Niké ligy proti MFK...

ASTV 3.3.2024

Bariš | Sme sklamaní, budeme sa snažiť vyhrať spodnú šestku

Bezgólová remíza nám napokon k postupu do prvej šestky nestačila. Do gólového...

ASTV 3.3.2024

Kmeť | Celú sezónu sme podávali dobré výkony, no zlyhali sme v koncovke

V poslednom zápase základnej časti Niké ligy zaznamenal náš tím...

ASTV 3.3.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase 22. kola základnej časti...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus