Aktuality - archiv 14.7.2011

Proti Slovanu s rešpektom, ale bez strachu

Martin Ševela: „Najväčšia sila Slovana je v útočnej fáze, potvrdil to už neraz“

AS Trenčín sa po troch rokoch vracia do najvyššej súťaže a zverencov trénera Adriána Guľu čaká úvod ako hrom. V predohrávke 1. kola sa predstavíme na ihrisku úradujúceho majstra Slovana Bratislava a celé to bude umocnené prítomnosťou prenosových kamier.

„Tešíme sa,“ povedal kapitán mužstva Martin Ševela a pokračoval: „Ťažký úvod. Čaká nás ten najsilnejší súper, ale takto sa na to nepozeráme. Skôr alebo neskôr by sme tento zápas museli odohrať. Vstupujeme do najvyššej súťaže a už len to je pre nás veľká motivácia.“

Slovan je silnejší ako bol počas jesene minulého roka v stretnutí Slovenského pohára, keď AS vyradil až po strelách zo značky pokutového kopu. Slovan je však ešte silnejší ako v závere uplynulého ročníka. Túžba majstra prebojovať sa do skupinovej fázy Ligy majstrov vyústila do angažovania ďalších posíl do už tak silného tímu. „Pred súperom treba mať rešpekt, ale určite nepocestujeme so strachom,“ komentoval Ševela.

„Najväčšia sila Slovana je v útočnej fáze. Potvrdil to už neraz. Aj pohárový zápas s Kostanajom ukázal, že v defenzíve je zraniteľný. Chceme sa ukázať. Určite nebudeme hrať defenzívnu partiu. To ani nevieme. Sme nastavení na víťazstvo,“ dodal na záver Ševela.

 

Autor: mg
Rozpis zápasov
3:1 Bučovice
Prípravný, 23.3.2023
MFK Vyškov - AS Trenčín
18:00
Fortuna liga, nadstavba, 1.4.2023
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 30.3.2023

Tvárou v tvár | Igor Schlesinger o fanúšikoch a návštevnosti

Fanúšikovia nášho klubu mohli po dlhšej odmlke absolvovať ďalší diskusný večer...

ASTV 29.3.2023

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších februárových zásahov brankárov AS Trenčín

ASTV vám prináša prvé pokračovanie ankety Zákrok...

ASTV 27.3.2023

A-tím | František Straka novým trénerom AS Trenčín

František Straka sa stal novým trénerom AS Trenčín. Na lavičke nahradil doterajšieho...

esport 23.3.2023

eSports | Fortunaligový FIFA turnaj opäť najmä o charite

Zástupcovia dvanástich klubov Fortuna ligy absolvujú v piatok už štvrtý turnaj...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio