Aktuality - archiv 21.7.2011

Rady a upozornenia pred prvým domácim zápasom

Ďakujeme za spoluprácu a prajeme množstvo skvelých zážitkov s AS Trenčín

AS Trenčín sa po troch rokoch vrátil do najvyššej súťaže. V sobotu nás čaká prvý domáci zápas proti MFK Ružomberok. Výkop stretnutia je naplánovaný na 17.30 h. Ešte pred zápasom vám prinášame sumár rád, informácií a upozornení. V prípade ďalších otázok a námetov nás kontaktujte na medialne@astrencin.sk. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme množstvo skvelých zážitkov s AS Trenčín.

  • Výkop každého domáceho zápasu počas jesennej časti Corgoň ligy 2011/2012 je na programe o 17.30 h. Výnimkou môžu byť iba zápasy vysielané v priamom prenose alebo stretnutia proti účastníkom európskych pohárových súťaží.
  • Nenechávajte si príchod na zápas na poslednú chvíľu. Hoci budú otvorené štyri pokladne pre domácich divákov, jedna pre hostí a ešte pred štartom súťaže si množstvo fanúšikov kúpilo celoročné vstupenky, zvýšené bezpečnostné kontroly môžu vstup na štadión spomaliť
  • Na štadión nevnášajte žiadne zakázané predmety ako sú sklenené fľaše, ostré predmety, palice, pyrotechniku a ďalšie predmety ohrozujúce zdravie a bezpečnosť účastníkov podujatia, nebude vám umožnený vstup na štadión.
  • Osoby v podnapitom stave nebudú vpustené na štadión ani v prípade zakúpenia platnej vstupenky.
  • Počas stretnutí Corgoň ligy budú otvorené tri stále bufety – oproti vstupu od plavárne (bude obsluhovať aj sektor hostí), na rohu pri Sokolovni a pod zrekonštruovanou tribúnou.
  • Na štadión sa dostanete iba s platnou vstupenkou, ženy a deti majú vstup do okolia štadióna voľný. Keďže počas vybraných stretnutí budú pripravené atrakcie pre najmenších. Priamo na tribúnu majú voľný vstup iba deti do 10 rokov. Kontrola vstupeniek bude prebiehať až priamo pri vchode na tribúnu.
  • Krytá tribúna je presne na miesta. Na nekrytej tribúne si môžete sadnúť na ktorúkoľvek voľnú sedačku, stredný sektor nekrytej tribúny bude vyčlenený pre najaktívnejších fanúšikov. V prípade vzniku problémov (tie však neočakávame) prejdeme aj v prípade nekrytej tribúny na označovanie vstupeniek presne na miesto.
  • Až do 60. min stretnutia vám pri opustení tribúny bude vydaná návratka. Bez nej v kombinácii s platnou vstupenkou sa späť na tribúnu nedostanete.
  • Zákaz fajčiť v priestoroch všetkých tribún.
  • Areál je počas celého stretnutia pod kontrolou bezpečnostného kamerového systému. Narušenie priebehu stretnutia alebo akékoľvek výtržnosti v priestoroch štadióna budú viesť k identifikovaniu osôb a následný zákaz vstupu na štadión v trvaní od niekoľkých mesiacov až na niekoľko rokov.

Autor: astn
Rozpis zápasov
3:1 Bučovice
Prípravný, 23.3.2023
MFK Vyškov - AS Trenčín
18:00
Fortuna liga, nadstavba, 1.4.2023
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 30.3.2023

Tvárou v tvár | Igor Schlesinger o fanúšikoch a návštevnosti

Fanúšikovia nášho klubu mohli po dlhšej odmlke absolvovať ďalší diskusný večer...

ASTV 29.3.2023

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších februárových zásahov brankárov AS Trenčín

ASTV vám prináša prvé pokračovanie ankety Zákrok...

ASTV 27.3.2023

A-tím | František Straka novým trénerom AS Trenčín

František Straka sa stal novým trénerom AS Trenčín. Na lavičke nahradil doterajšieho...

esport 23.3.2023

eSports | Fortunaligový FIFA turnaj opäť najmä o charite

Zástupcovia dvanástich klubov Fortuna ligy absolvujú v piatok už štvrtý turnaj...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio