Aktuality - archiv 21.7.2011

Rady a upozornenia pred prvým domácim zápasom

Ďakujeme za spoluprácu a prajeme množstvo skvelých zážitkov s AS Trenčín

AS Trenčín sa po troch rokoch vrátil do najvyššej súťaže. V sobotu nás čaká prvý domáci zápas proti MFK Ružomberok. Výkop stretnutia je naplánovaný na 17.30 h. Ešte pred zápasom vám prinášame sumár rád, informácií a upozornení. V prípade ďalších otázok a námetov nás kontaktujte na medialne@astrencin.sk. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme množstvo skvelých zážitkov s AS Trenčín.

  • Výkop každého domáceho zápasu počas jesennej časti Corgoň ligy 2011/2012 je na programe o 17.30 h. Výnimkou môžu byť iba zápasy vysielané v priamom prenose alebo stretnutia proti účastníkom európskych pohárových súťaží.
  • Nenechávajte si príchod na zápas na poslednú chvíľu. Hoci budú otvorené štyri pokladne pre domácich divákov, jedna pre hostí a ešte pred štartom súťaže si množstvo fanúšikov kúpilo celoročné vstupenky, zvýšené bezpečnostné kontroly môžu vstup na štadión spomaliť
  • Na štadión nevnášajte žiadne zakázané predmety ako sú sklenené fľaše, ostré predmety, palice, pyrotechniku a ďalšie predmety ohrozujúce zdravie a bezpečnosť účastníkov podujatia, nebude vám umožnený vstup na štadión.
  • Osoby v podnapitom stave nebudú vpustené na štadión ani v prípade zakúpenia platnej vstupenky.
  • Počas stretnutí Corgoň ligy budú otvorené tri stále bufety – oproti vstupu od plavárne (bude obsluhovať aj sektor hostí), na rohu pri Sokolovni a pod zrekonštruovanou tribúnou.
  • Na štadión sa dostanete iba s platnou vstupenkou, ženy a deti majú vstup do okolia štadióna voľný. Keďže počas vybraných stretnutí budú pripravené atrakcie pre najmenších. Priamo na tribúnu majú voľný vstup iba deti do 10 rokov. Kontrola vstupeniek bude prebiehať až priamo pri vchode na tribúnu.
  • Krytá tribúna je presne na miesta. Na nekrytej tribúne si môžete sadnúť na ktorúkoľvek voľnú sedačku, stredný sektor nekrytej tribúny bude vyčlenený pre najaktívnejších fanúšikov. V prípade vzniku problémov (tie však neočakávame) prejdeme aj v prípade nekrytej tribúny na označovanie vstupeniek presne na miesto.
  • Až do 60. min stretnutia vám pri opustení tribúny bude vydaná návratka. Bez nej v kombinácii s platnou vstupenkou sa späť na tribúnu nedostanete.
  • Zákaz fajčiť v priestoroch všetkých tribún.
  • Areál je počas celého stretnutia pod kontrolou bezpečnostného kamerového systému. Narušenie priebehu stretnutia alebo akékoľvek výtržnosti v priestoroch štadióna budú viesť k identifikovaniu osôb a následný zákaz vstupu na štadión v trvaní od niekoľkých mesiacov až na niekoľko rokov.

Autor: astn
Rozpis zápasov
0:0 Dunajská Streda
NIKÉ LIGA, 17. kolo, 10.12.2023
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 18. kolo, 16.12.2023
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fanúšikovia 11.12.2023

Fanúšikovia | Charitatívny McHappy Day v trenčianskom McDonalds opäť s AS Trenčín

McDonald´s rozbehol od 24. novembra už tradičnú...

ASTV 11.12.2023

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC DAC 1904 Dunajská...

ASTV 11.12.2023

Gajdoš | Červená karta nám viac uškodila ako pomohla

Náš tím si z Dunajskej Stredy odniesol bod po bezgólovej remíze. V ôsmom zápase v rade...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco