Aktuality - archiv 25.7.2011

Zlatými partnermi Synot Tip, Urpiner a E.ON

Máme tú česť, aby sme vás zoznámili s ďalšími spoločnosťami podporujúcimi náš klub po návrate do najvyššej súťaže

Nedávno sme vám predstavili nového generálneho a technického partnera AS Trenčín. Teraz máme tú česť, aby sme vás zoznámili s ďalšími spoločnosťami podporujúcimi náš klub po návrate do najvyššej súťaže. Medzi nových partnerov sa zaradili lotérijná spoločnosť Synot Tip, pivovar Urpiner a Západoslovenské elektrárne, člen spoločnosti E.ON. Všetky tri spoločnosti sa zaradili medzi „zlatých partnerov“ AS Trenčín a my im aj touto cestou ďakujeme.

„Dôvodov na spoluprácu je hneď niekoľko. Tým prvý je naša previazanosť  s futbalom. Navyše, domovským sídlom holdingu Synot je Zlínský kraj, ktorý susedí s Trenčianskym krajom. Aj preto máme svoje aktivity tiež v Trenčíne. Nejedná sa len o partnerstvo ohľadom podpory prvého mužstva. Spoločnosť Synot Tip podporuje aj trenčiansku futbalovú mládež,“ píše sa v tlačovej správe spoločnosti. Holding Synot je taktiež veľkým investorom v meste Trenčín, keď v dnešnej dobe rekonštruuje jednu z dominánt mesta – hotel Tatra. Spoločnosť Synot Tip patrí medzi najväčšie a najúspešnejšie spoločnosti na českom trhu.

Výrobcom piva značky Urpiner je spoločnosť Banskobystrický pivovar. Varenie piva v Banskej Bystrici má už viac ako päťstoročnú tradíciu. „Sme a naďalej chceme byť iní. Našou hlavnou myšlienkou je odlíšiť sa od prevažujúcich unifikovaných europív a vyrábať výnimočné pivo slovenských pivných majstrov klasickým spôsobom,“ povedal podpredseda predstavenstva pivovaru Ľubomír Vančo. Spoločnosť získala trikrát v rade ocenenie Česká pivná pečať.

„Naše pivo je v prevažnej väčšine vyrábané zo slovenských surovín, spoločnosť riadia slovenskí manažéri a aj vyprodukovaný zisk zostáva na Slovensku. Toho dôkazom je aj angažovanie sa v AS Trenčín. Spolupracovať sme začali už pred dvoma rokmi prostredníctvom podpory mládežníckych družstiev. Postupom klubu do najvyššej súťaže sme sa rozhodli rozšíriť túto formu spolupráce. Dnes môžeme povedať, že naša spoločnosť sa stáva hrdým zlatým partnerom AS Trenčín. Spôsob práce, transparentnosť, vízie a projekty klubu sú nám veľmi sympatické a predstavujú tie najvýznamnejšie dôvody, pre ktoré sme sa rozhodli aktívne vstúpiť do AS,“ dodáva predseda predstavenstva pivovaru Branislav Cvik.

Tretím z nových zlatých partnerov klubu sú Západoslovenské elektrárne, člen spoločnosti E.ON. Podpora v rámci projektu „Rodinný futbal“ smeruje predovšetkým do mládeže. „Pri uchádzaní sa o grant sme boli úspešní vďaka jedinečnej možnosti nášho klubu vytvárať a realizovať mládežnícke projekty v prepojení na holandský futbal. Stáže holandských trénerov, účasť na zahraničných turnajoch, tréningové princípy prebrané z holandskej futbalovej školy sú našou hlavnou devízou,“ komentoval marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 22. kolo, 2.3.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
15:00
NIKÉ LIGA, 23. kolo, 9.3.2024
FC Košice - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 3.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu 22. kola základnej časti Niké ligy proti MFK...

ASTV 3.3.2024

Bariš | Sme sklamaní, budeme sa snažiť vyhrať spodnú šestku

Bezgólová remíza nám napokon k postupu do prvej šestky nestačila. Do gólového...

ASTV 3.3.2024

Kmeť | Celú sezónu sme podávali dobré výkony, no zlyhali sme v koncovke

V poslednom zápase základnej časti Niké ligy zaznamenal náš tím...

ASTV 3.3.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase 22. kola základnej časti...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus