Aktuality - archiv 28.7.2011

Do Senice s túžbou vybojovať prvé víťazstvo

Filip Hlohovský: "Chceme si domov priniesť vytúžené tri body za prvé corgoňligové víťazstvo"
V nedeľu podvečer čaká na zverencov trénerského tria Adrián Guľa, Marián Zimen a Roman Hodál tretí zápas v Corgoň lige. Hráči sa na zápas poctivo pripravujú a dúfajú, že v Senici získajú prvé tri body.

V prvom ročníku obsadili Záhoráci šiestu priečku, v tej uplynulej dlho bojovali o majstrovský titul, no napokon sa museli uspokojiť so strieborným stupienkom. „Seničania majú veľmi dobrý tím a skvelého trénera Stana Grigu. Tomu je trenčianske prostredie dobre známe, nakoľko tu v minulosti pôsobil. Hrajú kompaktný futbal. Vo svojom strede majú niekoľko výborných individualít s reprezentačnými skúsenosťami,“ zhodnotil v krátkosti najbližšieho súpera Filip Hlohovský.

Bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska pozná recept, ako vyzrieť na Senicu. „Nesmieme sa súpera zľaknúť a hrať naplno od úvodných minút. Už si nemôžeme dovoliť podobné zaváhania, ako tomu bolo v prvých dvoch dueloch. Ak si každý z nás bude plniť úlohy na sto percent, tak si zo Senice privezieme dobrý výsledok.“

Senica má za sebou náročný program. V sobotu odohrali zápas na Slovane, vo štvrtok nastúpili v Salzburgu. Nahustený kalendár stojí červeno-modrých množstvo síl. „Uvedomujeme si, že Seničania majú za sebou ťažké zápasy. Určite sa ale nemienime spoliehať na to, že nám víťazstvo padne do lona samo. Musíme bojovať. Chceme si domov priniesť vytúžené tri body za prvé corgoňligové víťazstvo,“ povedal 23-ročný ofenzívny stredopoliar.
Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 17.6.2024

A-tím | Mičuda odchádza do druhej českej najvyššej súťaže

Odchovanec AS Trenčín Šimon Mičuda zamieril do druhej českej najvyššej súťaže.

A-tím 16.6.2024

A-tím | Tréner Stolica o predchádzajúcej sezóne

Tréner AS Trenčín Ilija Stolica prebral mužstvo po náročnej záchranárskej sezóne. Jeho...

Hviezdy deťom 15.6.2024

Hviezdy deťom | Pripravte sa na víkend plný zábavy, športu a dobra

Už o necelý týždeň sa Trenčín rozžiari v znamení dobra a detského...

A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa