Zápasy - archiv 30.7.2011

Ani tretí zápas nepriniesol tri body

FK Senica - AS Trenčín 4:0 (1:0)

Ani tretí zápas po návrate do najvyššej súťaže nepriniesol víťazstvo AS Trenčín. Zverenci trénera Adriána Guľu prehrali na ihrisku FK Senica vysoko 0:4 (0:1). Stretnutie pre zranenie navyše nedohral David Depetris.

Seničania začali stretnutie aktívne. Už v 3. min strieľal z dobrej pozície Kóňa, našiel však len pripraveného Volešáka. V 10. min sa prvýkrát menilo skóre zápasu. Po dlhom odkope Pillára urobil chybu Ševela a Hošek premenil samostatný nájazd, keď preloboval Volešáka. Na druhej strane mohol vyrovnať Depetris, v pokutovom území predskočil Pillára, no Bolek vytiahol výborný zákrok. V 19. min nebol úspešný Piroska. Postupne sa do hry čoraz viac dostávalo aj AS. Salinasove dva pokusy gól nepriniesli, rovnako tak ani pekná strela Štefánika si nenašla cestu do siete. V 32. min projektil Holúbka z 25 m Bolek vyrazil. V závere prvého dejstva sa dostali trikrát do zakončenia Seničania, no nezvýšili svoj náskok.

Úvod druhého polčasu priniesol medzišestnástkový futbal. Až v 61. min využil opätovné zaváhanie našich striedajúci Wijlaars a premenil svoj samostatný únik - 2:0. V 74. min bol v dobrej pozícii Gorosito, Volešák ešte neinkasoval. V 81. min však ťahal tretíkrát loptu zo siete. Kóňa pekne vysunul Hošeka, ten obišiel aj nášho brankára a s prehľadom zaznamenal svoj druhý gól v zápase. Päť minút pred koncom riadneho hracieho času v pokutovom území spadol Piroska. Sám faulovaný hráč premenil nariadenú penaltu - 4:0. V samom závere bol ešte v šanci striedajúci Valenta, skóre sa však nemenilo.

FK Senica - AS Trenčín 4:0 (1:0)

Góly: 10. a 81. Hošek, 60. Wijlaars, 85. Piroska (11 m)

Žlté karty: 33. Motha, 38. Urbánek - 70. Ševela

Domáci: Bolek - Gorosito, R. Pillár, Pavlík, Urbánek - Motha (49. Wijlaars), T. Kóňa, Kalabiška (77. J. Valenta), Jaroslav Diviš, Piroska - Hošek (82. Kroupa)

Hostia: Volešák - Godál, Kleščík, Ševela, Holúbek - Báez - Mazan, Štefánik (64. Hlohovský), V. Horváth, Jorge Salinas - Depetris (20. Malec)

Rozhodovali: Trutz - T. Somoláni, Lieskovský

Divákov: 2211

Autor: sita, astn
Rozpis zápasov
7:1 voestalpine Stadion
Prípravný, 12.7.2025
LASK Linz - AS Trenčín
18:00
Prípravný, 19.7.2025
AS Trenčín - MŠK Púchov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 16.7.2025

A-tím | Obšivan a Praženka na hosťovanie do Púchova

Členovia širšieho kádra AS Trenčín Matej Obšivan a Ľuboš Praženka odchádzajú na...

Fanúšikovia 15.7.2025

Fanúšikovia | Spúšťame voľný predaj permanentiek na sezónu 2025/2026

Od utorka 15. júla pokračujeme voľným predajom celosezónnych vstupeniek...

Fotogalérie 14.7.2025

Fotogaléria | Prípravné stretnutie proti LASK Linz

Fotogaléria z prípravného stretnutia LASK Linz - AS Trenčín (7:1).

ASTV 13.7.2025

ASTV | Zostrih z prípravného stretnutia proti LASK Linz

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti LASK Linz (1:7).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM