Zápasy - archiv 28.10.2011

Nezaslúžená prehra proti silnej Senici

AS Trenčín - FK Senica 0:1 (0:0)

Zverenci trénera Adriána Guľu prehrali na domácom ihrisku s FK Senica 0:1 (0:0). V zápase poznačenom veľkou nervozitou, tvrdými zákrokmi a červenými kartami sme si zaslúžili získať minimálne bod. Viaceré veľké šance však zostali nevyužité.

Počas úvodných dvoch minút zápasu obe mužstvá nebezpečne ohrozili bránku súpera. Domáci Hlohovský strelou z diaľky a hosťujúci Piroska neusmernil loptu do odkrytej bránky. Potom hra upadla do podpriemeru. Na ihrisku sa začali odohrávať taktické manévre a hráči predviedli niekoľko ostrých zákrokov. Zápas bez vzruchu, nasadenia i šancí znervóznel až pred polčasovou prestávkou, keď hlavný rozhodca rozohral kartovú partiu. Na jednej strane putoval pod sprchy Diviš po údere do tváre Kleščíka, na druhej Báez po nafilmovanom páde Pirosku.

Po zmene strán sa hostia stiahli ešte viac do defenzívy a iniciatívu prevzalo AS, ktoré sa dostalo do viacerých výborných príležitostí. Najskôr neuspeli Depetris a z diaľky Hlohovský, v 66. min Depetrisova pätička tesne minula žrď a vzápätí sa potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš. Z protiútoku Seničania vyšachovali obranu a Kalabiška zakončil do prázdnej bránky. Potom videl červenú kartu aj hosťujúci Pedro Leal. Ďalším strelám Hlohovského i Mazana chýbal k presnosti len kúsok. Naša prevaha bola až do záverečného hvizdu neúspešná, a preto si plný bodový zisk odviezla Senica.

Góly: 66. Kalabiška

Žlté karty: 38. Godál, 38. S. Štefánik - 57. M. Ďurica, 64. Pedro Leal

Červené karty: 39. Báez - 35. Jaroslav Diviš, 71. Pedro Leal (druhá ŽK)

Domáci: Volešák - Čögley (74. Malec), Godál, Kleščík, Holúbek - Báez - Mazan (75. V. Horváth), Salinas (89. Mondek), S. Štefánik, Hlohovský - Depetris

Hostia: Bolek - Gorosito, Pillár, P. Pavlík, Pedro Leal - Strnad (46. Wijlaars) - Jaroslav Diviš, T. Kóňa, Piroska, M. Ďurica (76. Šíma) - Kalabiška (87. J. Valenta)

Rozhodovali: Eperješi - Mókoš, Poláček

Divákov: 2089

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...