Aktuality - archiv 11.12.2011

V utorok posledná možnosť vidieť AS v tomto roku

Zápas prvého mužstva proti „devätnástke“ s viacerými hráčmi z nižších súťaží na skúške

V utorok na pravé poludnie máte poslednú možnosť vidieť prvý tím AS Trenčín v tomto kalendárnom roku. Zverenci trénerov Adriána Guľu, Mariána Zimena a Romana Hodála odohrajú prípravný zápas s našou „devätnástkou“. Hrať sa bude na hlavnom štadióne na Sihoti (12.00). V zostave budú chýbať hlavné jesenné opory a najvyťaženejší hráči.

K dispozícii je však dostatok hráčov, ktorí väčšou alebo menšou mierou zasiahli do corgoňligových bojov. Chýbať nebude dlhoročná opora mužstva Filip Hlohovský, Karol Mondek, ktorý mal výborný vstup do sezóny, bývalý člen slovenských mládežníckych výberov Peter Valla, jeden z najlepších hráčov tohtoročného Copa Amsterdam Lukáš Ďuriška, členovia viacerých mládežníckych výberov Tomáš Malec, Stanislav Lobotka a Róbert Mazáň, Roland Szabó, brankár Igor Šemrinec a srbský obranca Mirko Radovanovič.

„Pôjde o modelovaný zápas hraný na deväťdesiat minút. V prvom tíme sa môžu ocitnúť aj viacerí nádejní dorastenci. K dispozícii budeme mať tiež niekoľkých hráčov, ktorí sa prídu ukázať,“ prezradil asistent trénera Marián Zimen a doplnil: „Pre našich dorastencov pôjde o ďalšiu možnosť predviesť svoj potenciál. Mala by to byť pre nich veľká motivácia. Môžu sa ukázať pred trénermi a vedením klubu. Zaujímaví sú pre nás aj hráči z nižších súťaží. Preto sme si niekoľkých pozvali. Hoci nie sú toľko na očiach, môžeme tam nájsť zaujímavé typy.“

Isté je, že pod Čákovým hradom sa predstaví trojica Marek Frimmel, Tomáš Hanzel a Erik Valášek. Prvý menovaný je devätnásťročná nádej z Hornej Nitry hrajúca na ľavom krídle. Valášek (21 rokov) hral nižšiu súťaž v Česku. Vysoký krajný obranca prešiel klubom MŠK Žilina. Najznámejším z tria Hanzel hral na jeseň za Petržalku. Dvadsaťdvaročný stopér odohral niekoľko zápasov za Spartak Trnava a nastúpil aj v reprezentačnej dvadsaťjednotke.

 

Autor: mg
Rozpis zápasov
14:00 Žiar nad Hronom
Fortuna liga, 21. kolo, 27.2.2021
FK Pohronie - AS Trenčín
2:3 Senica
Fortuna liga, 20. kolo, 20.2.2021
FK Senica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 26.2.2021

Corryn | Môžeme sa dostať do hornej šestky a musíme tomu veriť

Základná časť našej najvyššej futbalovej súťaže sa pomaly presúva k svojmu...

ASTV 25.2.2021

Halftime | Jedna otázka - najčastejšie hrajúca pesnička v playliste

ASTV odštartovala pod hlavičkou „Halftime“ výrobu nadčasových...

ASTV 24.2.2021

ASTV | Štadión Sihoť od zbúrania oválu po otvorenie tribún za bránami

Príbeh novej podoby Štadióna Sihoť uzavrel návratom prvoligového...

Fanúšikovia 22.2.2021

Akadémia | Podporte svojimi 2% akadémiu AS Trenčín - This is my sen Academy

Priatelia, podporovatelia a fanúšikovia trenčianskeho futbalu....

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa