Aktuality - archiv 14.2.2012

Čoskoro spoznáte prvého mladého hráča mesiaca

Už o pár dní zverejníme meno prvého víťaza v novej mesačnej ankete pre prípravky a žiakov AS Trenčín

Futbalový klub AS Trenčín nie je iba prvé mužstvo prípadne starší dorast dodávajúci hráčov pre tím bojujúci v najvyššej domáce súťaži. AS je kompletná futbalová pyramída od šesťročných detí. Trinásť mládežníckych kategórií od tých najmenších, cez žiakov, dorastencov až po mužov. Pred rokom sme premiérovo odovzdali výročné ocenenia pre najlepších hráčov v každom ročníku od kategórie do štrnásť rokov. Teraz sme pripravili niečo aj pre tých najmenších.

Od januára 2012 spoznáte každý mesiac najlepšieho mladého hráča  nášho klubu. Vyberať budú tréneri z chlapcov od najmladšej prípravky po najstarších žiakov. Hodnotiť sa nebude iba športová stránka, mimoriadne výkony na ihriskách a individuálne ocenenia, ale aj výsledky v školských laviciach, prístup k tréningu alebo ďalšie mimoriadne udalosti.

Pre chlapcov nemáme pripravené žiadne sošky, ale tréning s A-tímom. Veríme, že si ho nadlho zapamätajú a bude pre nich ďalšou motiváciou. Každý víťaz si odkrúti jeden tréning pod vedením Adriána Guľu po boku svojich vzorov. Môžu sa snažiť okabátiť niektorého z našich obrancov, predviesť krajšiu kľučku ako Jorge Salinas, predbehnúť Lestera Peltiera alebo streliť viac gólov ako David Depetris.

Guľa: Sme jeden klub, jeden tím, jedna rodina

Zrod novej ankety privítal aj šéf realizačného nášho „áčka“. „Určite nájdeme priestor, ako chlapcov zapojiť do nášho tréningu. Môžu si s nami zahrať, byť súčasťou baga, pobudnúť s chlapcami v šatni, pozrieť si regeneračný proces. Môžu si zastrieľať na bránu na našich brankárov,“ povedal Adrián Guľa a dodal: „Sme tu aj pre nich a práve to musia cítiť. Musia vedieť, že sa im oplatí na každom jednom tréningu s každým trénerom pracovať naplno. Možno to bude znieť ako fráza, ale sme jeden klub, jeden tím a jedna rodina.“

 

Autor: mg
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa