Aktuality - archiv 12.3.2012

McDonald´s novým partnerom AS Trenčín

Igor Schlesinger: „McDonald´s sa v rámci spolupráce s AS Trenčín zameria najmä na mládežnícky futbal“

Jedna z najznámejších svetových značiek McDonald´s sa stala novým partnerom klubu AS Trenčín. Profitovať z tejto spolupráce však bude nielen samotný klub, ale aj jeho fanúšikovia.

„Dlhodobo sa zapájame do mnohých charitatívnych aktivít a projektov, ktoré podporujú masové športovanie detí a mladých ľudí. O podpore športových aktivít  aj priamo v regiónoch Slovenska svedčí rodiaca sa spolupráca trenčianskej reštaurácie McDonald´s s futbalovým klubom,“ povedala riaditeľka pre komunikáciu Drahomíra Jiráková. Spolupráca sa týka aj charitatívnej akcie Hviezdy deťom.

Spolupráca medzi McDonald´s a AS Trenčín je uzatvorená na dlhšie obdobie. „Sme radi, že sa nám podarilo získať tak zaujímavú značku medzi našich partnerov. McDonald´s je veľkým podporovateľom športu vo svete. V rámci spolupráce s AS Trenčín sa zameria najmä na mládežnícky futbal,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger. „Za touto spoluprácou vidíme obrovskú príležitosť pre obe značky, ktoré dnes spojili svoje mená tak, aby priniesli hodnotu pre deti a fanúšikov AS Trenčín.“

Pre fanúšikov zľavnené menu po predložení vstupenky

Čoskoro si každý fanúšik AS môže vychutnať svoje „AS Trenčín menu“, ktoré dostanete za zvýhodnenú cenu. Je určené pre celú rodinu, keďže obsahuje kombináciu Happy Meal a akéhokoľvek menu. Druhá akcia sa týka účastníkov našich domácich zápasov. Po predložení vstupenky dostane jej majiteľ zvýhodnené menu. Tretím bonusom spolupráce nášho klubu a McDonald´s je akékoľvek McMenu zadarmo pre účastníkov našich prestávkových súťaží. Zľava sa zatiaľ vzťahuje iba na prevádzku pri OC Laugaricio, ale je predpoklad rozšírenia aj do prevádzky v Prievidzi.

McDonald´s podporuje žiacke futbalové talenty

McDonald´s Slovakia podporuje aj žiacke futbalové talenty. Konkrétnym príkladom je už 14. ročník majstrovstiev Slovenska v minifutbale žiakov McDonald´s Cup, ktoré organizuje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR spoločne so Slovenským futbalovým zväzom. Generálnym partnerom podujatia je McDonald´s. Popularitu McDonald´s Cupu medzi najmenšími futbalistami dokazuje 802 zapojených základných škôl z celého Slovenska.

Autor: mg
Rozpis zápasov
0:1 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 16. kolo, 27.11.2021
AS Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda
15:00 Trnava
Fortuna liga, 17. kolo, 4.12.2021
ŠKF Sereď - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 1.12.2021

Klub | Máme jeden z najmladších tímov na svete

Medzinárodné centrum športových štúdií (CIES) aktualizovalo v uplynulých týždňoch viacero...

Fotogalérie 28.11.2021

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Dunajskej Strede

Fotogaléria zo zápasu 16. kola základnej časti Fortuna ligy proti DAC 1904 Dunajská...

Aktuálne 28.11.2021

Slávik | Neviem si vypracovať stopercentné šance

Mužstvo Petra Hlinku má za sebou ďalší zápas, v ktorom hernú dominanciu nedokázalo pretaviť...

ASTV 27.11.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Dunajskej Strede

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 16. kola základnej časti Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa