Aktuality - archiv 22.1.2008

AS Trenčín - Ruch Chorzow 1:1

Ďalší gól Davida Depetrisa

Futbalisti AS Trenčín odohrali posledný duel pred takmer dvojtýždňovým sústredením v Holandsku. S poľským Ruchom Chorzow uhrali Remízu 1:1. V tíme, vedenom Dušanom Radolským, chýbal zo zdravotných dôvodov Martin Fabuš.

AS Trenčín - Ruch Chorzow 1:1 (1:1)

Góly: Depetris - Cwielong

ŽK: Godál, Mazáň - Cwielong, Wawrzyncok, Osinski, Ninkovic

Zostava AS: D. Rožník - Jakúbek, Horváth (Kleščík), Godál, Olej (Čögley) - Báez (Marček), Kasálek - Hlohovský, Šebek (Kraľovič), Matej Rožník (Mazáň) - Depetris (Zubo)

Trenčania sa rozlúčili s prvou sériou domácich prípravných zápasov solídnym výkonom. Vynikajúco hral Boris Godál a najmä Martin Kasálek. Po vynútenom odchode zraneného Csabu Horvátha si navliekol kapitánsku pásku a svoj tím viedol ako správny líder. Bolo ho plné ihrisko. Po jeho spolupráci s Matejom Rožníkom sa zrodil aj jediný gól AS. Jeho autorom bol David Depetris. Útočný hrot zaznamenal už svoj piaty gól v príprave.

Druhý Argentínčan v tíme AS preukázal opäť svoju bojovnosť. Po jednej z jeho reakcií ho trénerské duo Ančic, Stano radšej stiahlo z ihriska. Báezov zákrok totiž zaváňal vylúčením. Mladý Argentínčan má srdce bojovníka, na ihrisku ale musí svoj temperament krotiť. V opačnom prípade by sa mohla začať kolónka kariet na konte AS badateľne rozrastať.

Po štyroch prípravných stretnutiach (výhry s Novým Mestom nad Váhom a Topoľčanmi, prehra s Vítkovicami a remíza s Ruchom Chorzów) nasleduje obdobie pritvrdenej prípravy v Holandsku. Počas necelých dvoch týždňov odohrajú Trenčania ďalšie dva zápasy - 31. januára s Ajaxom Amsterdam a 3. februára s amatérskym Tonegidom. O pobyte v Holandsku budemem prinášať denne aktuálne informácie.

Autor: MS
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 24.6.2024

Komunita | Máme za sebou 16. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku...

Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa