Aktuality - archiv 21.3.2012

Rádio Šport novým mediálnym partnerom klubu

Branislav Lacko: „Veríme, že spolupráca bude prospešná pre obe strany, no predovšetkým pre priaznivcov trenčianskeho futbalu”

Portfólio mediálnych partnerov klubu AS Trenčín rozšírilo Rádio Šport. Dnes je jediným špecializovaným športovým rádiom na Slovensku. V minulosti bolo známe pod menom Rádio Hornet, ale vo februári tohto roku prešlo kompletnou zmenou imidžu. Pozemné vysielače má v Košiciach, Prešove, Žiline a plánuje ďalšie. Vy ho môžete počúvať prostredníctvom internetu, keď na stránke astrencin.sk priamo nad hlavičkou vedľa facebookového loga pribudol preklik na „livestream“.

„Dlhodobo sme mediálnym partnerom mnohých slovenských športových zväzov a organizácií. Spomedzi corgoňligových klubov spolupracujeme s MŠK Žilina a MFK Košice. Sme veľmi radi, že do tejto skupiny pribudol futbalový klub AS Trenčín, ktorý prejavil záujem o spoluprácu s našim rádiom,“ vyjadril sa organizačný riaditeľ rádia Branislav Lacko.

Náš nový mediálny partner chce vo svojom vysielaní ponúknuť informácie o živote klubu nielen fanúšikom trenčianskeho futbalu. Neobmedzí sa iba na tradičné spravodajstvo, ale hráči dostanú priestor aj v rôznych magazínoch. „Zabezpečíme zvukový servis pre potreby webovej stránky AS Trenčín. Veríme, že spolupráca bude prospešná pre obe strany, no predovšetkým pre priaznivcov trenčianskeho futbalu,” doplnil Lacko.

Program Rádia Šport

„Sme veľmi radi, že vzniklo rádio so zameraním na podporu športu. Tak ako náš nový partner, aj my sme stále len na začiatku cesty. Veríme, že spolu môžeme rásť. V našom regióne chýba silné rádio, preto sme sa rozhodli vyplniť túto medzeru spoluprácou s Rádiom Šport,“ povedal PR manažér AS Martin Galajda. Ak vám aj niektorá z publicistických relácii o našom klube ujde, v krátkom čase vám prinesieme záznam na našich stránkach.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 14.1.2022
AS Trenčín - SK Sigma Olomouc
18:00 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 18.1.2022
AS Trenčín - MFK Vyškov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 18.1.2022

Príprava | Dnes doma proti Vyškovu v druhom zápase Tipsport ligy

Zverencov trénera Juraja Ančica čaká druhé vystúpenie v rámci zimnej...

Fotogalérie 15.1.2022

Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti Olomoucu

Fotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti SK Sigma Olomouc (1:0).

ASTV 14.1.2022

ASTV | Tréner Ančic, Jendrišek a Mičuda po zápase Tipsport ligy proti Sigme Olomouc

ASTV vám prináša rozhovory s trénerom Jurajom Ančicom,...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa