Hviezdy deťom 27.3.2012

Hviezdy budú po roku opäť pomáhať deťom

Novými hlavnými mediálnymi partnermi podujatia sa stali Rádio Expres a spoločnosť 7 Plus

Charitatívny projekt Hviezdy deťom rozbehol prípravy na ďalšie výnimočné futbalové zápasy. Po roku tak opäť, vďaka partnerom projektu, pomôžeme deťom v núdzi. Skvelý deň so športovými osobnosťami môžete zažiť aj vy.

Novými hlavnými mediálnymi partnermi podujatia sa stali Rádio Expres a spoločnosť 7 Plus. „Sme veľmi radi, že sa nám podarilo získať silných partnerov. Je to ocenenie pre naše podujatie, ale na druhej strane aj veľký záväzok. Veríme, že s pomocou oboch spoločností podujatie posunieme opäť o niečo viac do povedomia širšej verejnosti a ešte viac podporíme deti," povedala marketingová manažérka AS Trenčín Dorota Kocmanová.

Rádio Expres je najpočúvanejšie rádio na Slovensku. „Práve preto cítime spoluzodpovednosť za podporu podobných športových a charitatívnych akcií. Projekt Hviezdy deťom má za sebou tri úspešné ročníky. Po oslovení organizátormi sme neváhali a radi podporíme toto podujatie aj v budúcnosti. Veríme, že sa nám spolu podarí prilákať veľa návštevníkov a prispieť tak k dobrej veci,“ povedal šéf propagácie Tomáš Halmeš.

Vydavateľstvo 7 Plus podporí akciu Hviezdy deťom vo svojich populárnych periodikách. „Spomenuté podujatie má svoju tradíciu. Organizátori už v minulosti presvedčili o zmysle tejto akcie a preto ju veľmi radi podporíme. V minulom roku sme sa stali partnerom podujatia a preto sme veľmi radi, že v tomto roku bude náš prínos ešte výraznejší,“ píše sa v stanovisku spoločnosti 7 Plus.

Organizátorom charitatívneho podujatia Hviezdy deťom je futbalový klub AS Trenčín. Štvrtý ročník podujatia sa koná 23. júna. Rovnako, ako pred rokom, sa osobnosti stretnú s deťmi a fanúšikmi na Mierovom námestí v Trenčíne, kde bude postavená plocha s umelým trávnikom. Počas prvých troch ročníkov podujatia sa vyzbieralo na charitatívne účely viac ako 25 000 eur. Akciu podporili v minulosti viaceré športové osobnosti. Svoje futbalové umenie predviedli Marek Hamšík, Martin Škrtel, Marián Hossa, Marián Gáborík, Stanislav Šesták, Filip Hološko, Ľubomír Višňovský, Jaroslav Halák a ďalší.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:0 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 14.1.2022
AS Trenčín - SK Sigma Olomouc
18:00 Štadión Sihoť
Prípravný, Tipsport liga, 18.1.2022
AS Trenčín - MFK Vyškov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 18.1.2022

Príprava | Dnes doma proti Vyškovu v druhom zápase Tipsport ligy

Zverencov trénera Juraja Ančica čaká druhé vystúpenie v rámci zimnej...

Fotogalérie 15.1.2022

Fotogaléria | Zápas Tipsport ligy proti Olomoucu

Fotogaléria zo zápasu zimnej Tipsport ligy proti SK Sigma Olomouc (1:0).

ASTV 14.1.2022

ASTV | Tréner Ančic, Jendrišek a Mičuda po zápase Tipsport ligy proti Sigme Olomouc

ASTV vám prináša rozhovory s trénerom Jurajom Ančicom,...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa higa