Hviezdy deťom 27.3.2012

Hviezdy budú po roku opäť pomáhať deťom

Novými hlavnými mediálnymi partnermi podujatia sa stali Rádio Expres a spoločnosť 7 Plus

Charitatívny projekt Hviezdy deťom rozbehol prípravy na ďalšie výnimočné futbalové zápasy. Po roku tak opäť, vďaka partnerom projektu, pomôžeme deťom v núdzi. Skvelý deň so športovými osobnosťami môžete zažiť aj vy.

Novými hlavnými mediálnymi partnermi podujatia sa stali Rádio Expres a spoločnosť 7 Plus. „Sme veľmi radi, že sa nám podarilo získať silných partnerov. Je to ocenenie pre naše podujatie, ale na druhej strane aj veľký záväzok. Veríme, že s pomocou oboch spoločností podujatie posunieme opäť o niečo viac do povedomia širšej verejnosti a ešte viac podporíme deti," povedala marketingová manažérka AS Trenčín Dorota Kocmanová.

Rádio Expres je najpočúvanejšie rádio na Slovensku. „Práve preto cítime spoluzodpovednosť za podporu podobných športových a charitatívnych akcií. Projekt Hviezdy deťom má za sebou tri úspešné ročníky. Po oslovení organizátormi sme neváhali a radi podporíme toto podujatie aj v budúcnosti. Veríme, že sa nám spolu podarí prilákať veľa návštevníkov a prispieť tak k dobrej veci,“ povedal šéf propagácie Tomáš Halmeš.

Vydavateľstvo 7 Plus podporí akciu Hviezdy deťom vo svojich populárnych periodikách. „Spomenuté podujatie má svoju tradíciu. Organizátori už v minulosti presvedčili o zmysle tejto akcie a preto ju veľmi radi podporíme. V minulom roku sme sa stali partnerom podujatia a preto sme veľmi radi, že v tomto roku bude náš prínos ešte výraznejší,“ píše sa v stanovisku spoločnosti 7 Plus.

Organizátorom charitatívneho podujatia Hviezdy deťom je futbalový klub AS Trenčín. Štvrtý ročník podujatia sa koná 23. júna. Rovnako, ako pred rokom, sa osobnosti stretnú s deťmi a fanúšikmi na Mierovom námestí v Trenčíne, kde bude postavená plocha s umelým trávnikom. Počas prvých troch ročníkov podujatia sa vyzbieralo na charitatívne účely viac ako 25 000 eur. Akciu podporili v minulosti viaceré športové osobnosti. Svoje futbalové umenie predviedli Marek Hamšík, Martin Škrtel, Marián Hossa, Marián Gáborík, Stanislav Šesták, Filip Hološko, Ľubomír Višňovský, Jaroslav Halák a ďalší.

Autor: astn
Rozpis zápasov
3:1 Dubnica nad Váhom
Prípravný, 23.9.2022
FK Dubnica nad Váhom - AS Trenčín
18:00 Žilina
Fortuna liga, 12. kolo, 1.10.2022
MŠK Žilina - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 24.9.2022

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FK Dubnica

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti FK Dubnica (1:3).

A-tím 23.9.2022

Príprava | Počas reprezentačnej prestávky prehra proti Dubnici

Prvý tím AS Trenčín prehral v prípravnom zápase na ihrisku druholigového FK...

ASTV 23.9.2022

ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti FK Dubnica

ASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu proti FK Dubnica (1:3).

Fanúšikovia 22.9.2022

Fanúšikovia | Vstupenky na zápas proti Slovanu Bratislava v predaji

Už dnes si môžete kúpiť vstupenky na nadchádzajúci domáci zápas AS...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport