Aktuality - archiv 16.4.2012

Penzion Aston bude mať „Stenu slávy“

Spoločnosť Fami Slovakia pomôže klubu AS Trenčín prebudovať priestory akadémie v Trenčianskych Stankovciach

Život klubu AS Trenčín je dnes spätý aj s Trenčianskym Stankovcami. Práve tam by mal vyrásť komplex akadémie nášho klubu. Aktuálne prevádzkujeme súčasný objekt miestneho Oddychového centra, kde sme už v závere minulého roka vybudovali malé ihrisko s umelou trávou. K dispozícii je aj znovuotvorený Penzión Aston, ktorý sa postupne prezlieka do farieb klubu.

Priestory reštaurácie, konferenčného salóniku a ubytovacia časť je spestrená atraktívnymi obrazmi hráčov nášho klubu. Teraz prichádza čas pre „zimnú záhradu“, ktorá je umiestnená hneď vedľa terasy. V spolupráci so spoločnosťou Fami Slovakia pripravujeme kompletnú prestavbu spomínaného priestoru.

Pre návštevníkov by sme chceli vytvoriť príjemné a pre klub dostatočne reprezentatívne prostredie. Srdcom nového priestoru bude „Stena slávy“, kde budeme umiestňovať fotky najväčších osobností, ktoré pôsobili v AS Trenčín, alebo mu pomáhali v jeho napredovaní. „Už dnes máme vytypovaných niekoľko mien, ktorým by sme chceli poďakovať za ich prácu a prínos pre AS,“ povedala marketingová manažérka klubu Dorota Kocmanová a doplnila: „Touto cestou chcem poďakovať aj nášmu novému partnerovi, bez ktorého pomoci by sme sa na vytvorenie tohto kútika asi neodhodlali.“

Spoločnosť Fami Slovakia pôsobí na trhu pod týmto názvom od roku 2010. Dovtedy prešla niekoľkými transformáciami. V oblasti výroby nábytku a navrhovania interiérov sa pohybuje už od roku 1992. Jej cieľom je pristupovať ku každému zákazníkovi individuálne a splniť mu všetky predstavy o zariadení interiéru od trojrozmerných návrhov, cez výrobu až po dovoz a montáž nábytku.

Autor: mg
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Aktuálne 8.6.2024

Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnika

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas...

ASTV 5.6.2024

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa