Aktuality - archiv 22.4.2012

Kapitána potešili iba tri body

Martin Ševela: „Divákom patrí vďaka. Aj keď sa nám nedarilo, nelámali nad nami palicu a nepískali“

Kto očakával v sobotu gólové hody a rekord v počte strelených gólov, musel ostať sklamaný. Tri body sme si však poctivo vydreli. Stretnutie s Dunajskou Stredou mohlo mať hladší priebeh, no v druhom polčase sa od nás dvakrát odvrátila šťastena. Hlohovský a Depetris nastrelili konštrukciu brány.

„Nemali sme dobrý vstup do zápasu. Akoby sme očakávali, že súper si pred nami ľahne a zdolá sa sám,“ povedal po zápase kapitán Martin Ševela a pokračoval: „Hostia nás rýchlo vyviedli z omylu. Táto facka nás prebrala a chvíľami sme začali hrať tak, ako sme si želali. S troma bodmi sme spokojní, s hrou ale nie.“

Mužstvo zo Žitného ostrova ničím neprekvapilo. S dôrazom na obranu a rýchlym prechodom do brejkových situácii v Trenčíne napokon neuspelo. „Mali sme väčšiu túžbu po víťazstve. Súper hrozil iba zo štandardiek a rýchlych protiútokov,“ potvrdil skúsený veterán.

Problémom číslo jeden boli štandardné situácie. Po rohovom kope sme inkasovali gól a v závere po priamom kope zlikvidoval Miloš Volešák stopercentnú príležitosť hostí. „Skúšali sme viacero variantov bránenia. Je to už o osobnej zodpovednosti každého hráča. Keď mi tréner povie, aby som držal konkrétneho súpera, tak to jednoducho musím splniť do bodky a nedovoliť mu zakončiť,“ prízvukoval Ševela.

Návšteva na tribúnach po prvý raz v jarnej časti prekročila hranicu troch tis divákov. Aj keď predvedená hra nebola taká ako v predchádzajúcich zápasoch, fanúšikovia svoj tím podržali. „Tak to má byť. Divákom patrí vďaka. Aj keď sa nám nedarilo, nelámali nad nami palicu a nepískali. Celú jar podávame solídne výkony. Iba nimi ich môžeme odmeniť za priazeň,“ dodal na záver najskúsenejší z kádra Adriána Guľu.

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:0 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 22. kolo, 6.3.2021
AS Trenčín - FC Spartak Trnava
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 6.3.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Trnave

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 22. kola základnej časti Fortuna ligy 2020/2021...

ASTV 6.3.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Trnave

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti FC Spartak Trnava (2:0).

A-tím 6.3.2021

FL | Postup do šestky o titul sme potvrdili triumfom proti Trnave

Zverenci trénera Stijna Vrevena potvrdili postup do hornej šestky Fortuna...

ASTV 5.3.2021

Kmeť | Musíme sa pozerať na seba a nie dobrú formu Trnavy

V záverečnom 22. kole základnej časti Fortuna ligy privítame na Štadióne Sihoť...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa