Aktuality - archiv 8.5.2012

Slniečko Cup 2012 prinesie špičkové súboje prípraviek

AS Trenčín v spolupráci s CK Slniečko a obcou Prašice pripravili na 12. a 13. mája najväčší medzinárodný turnaj pre vekovú kategóriu U9 na Slovensku

AS Trenčín v spolupráci s cestovnou kanceláriou Slniečko a obcou Prašice pripravili na nasledujúci víkend (12. a 13. mája) najväčší medzinárodný turnaj pre vekovú kategóriu do deväť rokov na Slovensku. Na kvalitne obsadenom podujatí sa zúčastní 18 prípraviek zo Slovenska a Česka. Pozvanie prijali okrem iných aj Sparta Praha, MŠK Žilina, Slovan Bratislava, FK Senica, FC Nitra, MFK Košice, FC Petržalka alebo Jupie Banská Bystrica.

„Prichádza slovenská špička a to nielen podľa mien klubov, ale aj podľa predvádzaných výkonov na ihrisku. Zo susedného Česka je určite najzaujímavejšia Sparta Praha, ktorá je v tejto vekovej kategórii doma lídrom, keď dokáže porážať aj o rok staršie výbery. Naposledy obsadili v Bruseli piate miesto v konkurencii družstiev ako FC Barcelona, AC Miláno, FC Everton a Benfica Lisabon,“ prezradil tréner našej „deviatky“ Marek Marčok.

Blížiaci sa víkend ponúkne v Prašiciach neďaleko Topoľčian určite kvalitný mládežnícky futbal. „Systém turnaja je postavený tak, aby si družstvá zmerali sily s čo najväčším počtom konkurentov,“ doplnil Marčok a pokračoval: „Jedná sa o druhý ročník tohto podujatia. Podobný turnaj organizoval náš klub počas minulej jeseň, kedy sa na hlavnom ihrisku štadióna na Sihoti zišlo taktiež 18 družstiev. Hralo sa však iba počas jedného dňa.“

Okrem zápasov detí bude v areáli pripravených množstvo sprievodných akcií ako turnaj rodičovských družstiev, súťaže o najvytrvalejšieho žongléra, najpresnejšieho strelca a iné. Jednou z cien bude aj vstupenka s ubytovaním na vybraný zápas „veľkej štvorky“ v budúcnom ročníku anglickej Premier League.

„Čaká nás veľký športový zážitok. Spolu veríme, že úspešná organizácia bude veľmi dobrým základom pre organizovanie podobného typu turnajov aj pre ostatné vekové kategórie v našom klube,“ dodal na záver mládežnícky tréner AS.

Autor: astn
Rozpis zápasov
18:00 Senica
Fortuna liga, 30. kolo, 11.7.2020
AS Trenčín - FC Nitra
Prípravný, 5.7.2020
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 8.7.2020

Štefánik | Viem si predstaviť, že budem pokračovať v Trenčíne

V kabíne AS Trenčín sa po necelých siedmich rokoch objavila pre mnohých...

A-tím 7.7.2020

A-tím | Julien a Lamine skončili v AS Trenčín

Dvojica Keston Julien a Mohammed Lamine sa počas uplynulých dní rozlúčila s dresom AS Trenčín....

ASTV 6.7.2020

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti MŠK Púchov

ASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti MŠK Púchov (2:0).

Fanúšikovia 6.7.2020

Fanúšikovia | Zápas proti Nitre odohráme na štadióne v Senici

Zápas záverečného 5. kola nadstavbovej skupiny o udržanie vo Fortuna lige...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak