Aktuality - archiv 24.6.2012

Permanentky na budúcu sezónu v predaji

Kúpte si celosezónne vstupenky a ušetrite viac ako štvrtinu na vstupnom

Už dávnejšie odštartoval predaj celosezónnych vstupeniek na nový ročník Corgoň ligy 2012/2013. Rovnako ako v uplynulom ročníku dostanete plastové karty veľkosti „kreditky“, ktoré majú dve úrovne ochrany zabraňujúce ďalšiemu kopírovaniu.

Permanentné vstupenky sú v dvoch cenových hladinách. Na krytú tribúnu to je 50 € na celý ročník a na nekrytú tribúnu 35 €. V porovnaní s minulou sezónou sme pristúpili k zvýšeniu ceny o desať, resp. päť eur. V nasledujúcej sezóne budeme hrať o jeden domáci zápas naviac a to vďaka umiestneniu v prvej polovice tabuľky. Fanúšikom chceme rovnako ako v tomto ročníku priniesť viaceré bonusy, na ktorých práve pracujeme. Prvým z nich je vyhliadkový let pre tri osoby od spoločnosti Seagle Air-FTO pre jedného z "permanentkárov". Víťaza vyžrebujeme počas prestávky úvodného kola nového ročníka CL.

Permanentky budú platiť aj na všetky zápasy Slovenského pohára hrané na domácom ihrisku. V minulej sezóne sme držiteľom celosezónnych vstupeniek ponúkli aj súboj slovenskej reprezentačnej dvadsaťjednotky. V prípade sedemnástich domácich zápasoch je priemerná cena 2,95 €, resp. 2,05 € . Pri cenách vstupeniek 4 € na krytú a 3 € na nekrytú tribúnu ušetríte približne jedno euro. Môžete tak ušetriť viac ako 26 a v druhom prípade takmer 33 percent. Vstupenky do sektora hostí budú stáť 3,50 €.

Všetci záujemcovia o permanentné vstupenky pre nový ročník Corgoň ligy kontaktujte klub na emailovej adrese astrencin@astrencin.sk alebo telefónnom čísle 032/744 1137. Prípadne si dohodnite návštevu priamo u nás na sekretariáte klubu na Krytej plavárni (vľavo za vchodovými dverami) v čase medzi 9.00 a 15.00 h. Následne si môžete priamo na štadióne vybrať miesto v sekcii pre permanentkárov.

Autor: astn
Rozpis zápasov
0:0 Dunajská Streda
NIKÉ LIGA, 17. kolo, 10.12.2023
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
15:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 18. kolo, 16.12.2023
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 11.12.2023

Gajdoš | Červená karta nám viac uškodila ako pomohla

Náš tím si z Dunajskej Stredy odniesol bod po bezgólovej remíze. V ôsmom zápase v rade...

A-tím 10.12.2023

Niké liga | Cenný bod zo Žitného ostrova, škoda nevyužitej presilovky

Zverenci trénera Iliju Stolicu zaznamenali v zápase 17. kola Niké ligy...

ASTV 9.12.2023

Kozlovský | Chýbajú nám góly a pokoj pri zakončení

Náš tím pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká ďalšie stretnutie na súperovej pôde. V...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco