Remízy dorastu a víťazstvá žiakov v Trnave

Prehľad výsledkov stretnutí mládežníckych tímov AS Trenčín

Prehľad výsledkov stretnutí mládežníckych tímov AS Trenčín:

Starší dorast (U19, I. liga) - 27. kolo:
Spartak Trnava - AS Trenčín 2:2 (1:1)
Góly AS: Morong, Malec

AS: Vozár - Chrenko, Bednárik, Ranko, Skovajsa - Opatovský - Homola (Jurica), Morong (Michalík), Kyselica, Červený (Bariš) - Malec

Ján Blaháč (tréner): „V utorok sme sa vrátili z kvalitne obsadeného turnaja v Holandsku a hneď na druhý deň sme hrali zápas v Trnave. Báli sme sa, že hráči budú unavení, ale po dvadsiatich minútach sme sa dostali do tempa. Domáci si v prvom polčase vypracovali tri šance a jednu z nich premenili. My sme kontrovali v 35. min, keď výbornú Kyselicovu prihrávku zužitkoval Morong a vyrovnal. Druhý polčas mal rovnaký scenár. Domáci išli do vedenia a my sme z troch šancí využili až tú poslednú v 90. min, keď po Kyselicovom priamom kope hlavou nedal šancu domácemu brankárovi Malec. Škoda, že v posledných dvanástich  minútach sme nedali ešte jeden gól, pretože náš tlak bol enormný  a súper sa len bránil.“

Starší dorast (U19, I. liga) - 28. kolo:
AS Trenčín - Podbrezová 0:1 (0:1)

AS: Vozár - Svatík, Bednárik, Ranko, Skovajsa - Opatovský - Morong, Kyselica (Benko), Bezák, Jurica (Červený) - Malec (Bariš)

Ján Blaháč (tréner): „Aj toto stretnutie ukázalo, každý zápas je iný. Nedá sa povedať, že hráte proti prvému a prehráte a hráte proti poslednému a vyhráte. V prvom polčase sme sa nevedeli naštartovať. Pôsobili sme veľmi staticky. Viazla kombinácia. V polovici polčasu sme prepli na vyššie obrátky a práve v čase nášho najväčšieho tlaku sme inkasovali po hrubej individuálnej chybe. Do konca polčasu sme búšili do súpera neúspešne. O druhom polčase môžeme povedať to isté. Náš tlak nepriniesol ovocie proti dobre defenzívne organizovanému súperovi. Súper využíval každú možnosť na rýchly brejk a brankár Vozár nás dvakrát podržal. Veľmi sme chceli, ale v našej hre absentovala väčšia kvalita, túžba po víťazstve a bojový duch tímu.“

Starší dorast (U18, II. liga) - 27. kolo:
FC Nitra - AS Trenčín 2:1 (1:1)
Gól AS: Čelko

AS: Gladiš - Čelko, Zaťko, Kováčik, Malík - Čentéš, Baňák, Michalík - Funtek, Kadera, Turza

Radúz Dorňák (tréner): „Po väčšinu času sme kontrolovali hru a mali sme výraznú územnú prevahu. Súper bol ale efektívnejší a zvíťazil 2:1.“

Starší dorast (U18, II. liga) - 28. kolo:
AS Trenčín - Púchov 3:1 (1:1)
Góly AS: Čentéš, Baňák, Čelko

AS: Bohunský - Čelko, Zaťko, Kováčik, Sipos - Čentéš, Bariš, Michalík - Malík (Koňušík), Baňák, Turza (Šulek)

Radúz Dorňák (tréner): „Tímy predviedli snahu o útočný futbal. Na obidvoch stranách ostalo viacero šancí nevyužitých. Súper v závere odpadol fyzicky a naše víťazstvo mohlo byť aj výraznejšie.“

Mladší dorast (U17, I. liga) - 27. kolo:
Spartak Trnava - AS Trenčín 1:1 (0:1)
Gól AS: Bakši

AS: Bačík - Plevka (Kotrády), Tóth, Benko, Repa (Gašparík) - Antošík (Vlado), Stankovič, Ďuráči - Buček (Kováčik), Bakši, Pituk

Milan Spurný (tréner): „V prvom polčase sme herne dominovali. Dali sme gól, nastrelili sme žrď a vypracovali sme si niekoľko ďalších náznakov, ktoré sme nedotiahli do konca. V druhom polčase sme síce držali loptu, ale iba na našej polovici a tým pádom sme prestali byť nebezpeční. Domáci vyrovnali po rohovom kope, keď sa dostali k odrazenej lopte. Remíza je asi spravodlivá.“

Mladší dorast (U17, I. liga) - 28. kolo:
AS Trenčín - Podbrezová 5:1 (5:0)
Góly AS: Bakši 2, Homola 2, Ďuráči

AS: Bačík - Plevka, Tóth, Chocina, Repa (Antošík) - Pituk, Stankovič (Kováčik), Ďuráči - Homola (Gašparík), Bakši, Buček (Kotrady)

Milan Spurný (tréner): „Chlapci vybavili zápas za 25 minút. Viedli sme 4:0 a to sme ešte zahodili pokutový kop. V druhom polčase sme chceli pokračovať v rovnakom nasadení a kvalite, čo sa nám aj s časti darilo, ale nepremieňali sme gólové príležitosti. Pred týmto zápasom sme urobili nejaké zmeny a oplatilo sa. Bol to náš najlepší výkon v sezóne.“

Mladší dorast (U16, II. liga) - 27. kolo:
FC Nitra - AS Trenčín 0:1 (0:1)
Gól AS: Juliny

AS: Zemanovič - Haring, Blažej, Peprík, Vasko - Straňák, Richtárech, Polák - J. Kohút (M. Kohút), Juliny (Herceg), Vrábel (Valaštín)

Norbert Guľa (tréner): „Bol to obojstranne výborný útočný zápas. V prvom polčase sme boli lepším mužstvom. Dobre sme sa pohybovali. Veľmi dobre sme kombinovali. Boli sme istejší na lopte. V druhom polčase sme už neboli tak dominantní. Domáci mali mierne navrch no svoje  príležitosti vďaka super výkonu brankára nevyužili.“

Mladší dorast (U16, II. liga) - 28. kolo:
AS Trenčín - Púchov 1:2 (0:0)
Gól AS: Straňák

AS: Vrzala - Haring, Valaštín, Peprík, Vasko - Straňák (Herceg), Richtárech, Polák - Vlček, Juliny (Holíček), Vrábel (M. Kohút)

Norbert Guľa (tréner): „V prvom polčase sme ukázali pekný kombinačný futbal s dobrým držaním lopty. Vytvorili sme si príležitosti na skórovanie, no nedokázali sme ich premeniť. V druhom polčase sme už nedokázali tak dobre kombinovať a po dvoch rýchlych góloch súpera sme už len skorigovali stav.“

Starší žiaci (U15, I. liga) - 26. kolo:
Spartak Trnava - AS Trenčín 0:3 (0:1)
Góly AS: Šulek 2, Prekop

AS: Nemček - Paška, Vatrt, Zahustel (Rolinec), Mizerák - Kolesár (Bariš), Šulek - Jančo - Mikeš (Komorovský), Rafael (Marušinec), Kochan (Prekop)

Eduard Pagáč (tréner): „Prvý polčas bol vyrovnaný. My sme zo svojich šancí dali jeden gól. Druhý polčas sme hrali výborne a svoju prevahu sme zúročili dvoma gólmi.“

Starší žiaci (U14, I. liga) - 26. kolo:
Spartak Trnava - AS Trenčín 0:2 (0:2)
Góly AS: Sedláček, Zaťko

AS: Minaroviech - Kňažek, Grman (Cingel), Čvanda, Kurín (Pekár), Sedláček, Čechovský, Valjent, Zaťko (Scheer), Jánošík (Rechtorík), Valašík (Stručka)

Roman Marčok (tréner): „Do zápasu sme vstúpili aktívne a vytvorili sme si zopár príležitostí na skórovanie. Dve sme dokázali premeniť. Po druhom góle sme poľavili v aktivite. Hneď v úvode druhého dejstva sme sa mohli opäť nakopnúť, ale Jánošík v sto percentnej príležitosti prekopol bránu. Zvyšok zápasu si už ani jedno družstvo nevytvorilo gólovú šancu. Po dlhej sezóne máme pred sebou posledný zápas proti favoritovi súťaže FC Nitra. Hrať so súperom najvyššej kvality je pre nás veľká odmena za úsilie, ktoré sme v tejto sezóne spoločne odviedli, či už na tréningoch alebo v zápasoch. Chalani sa budú konfrontovať s tými najlepšími v ročníku.“

Mladší žiaci (U13, I. liga) - 28. kolo:
AS Trenčín - Nitra 11:1 (5:1)
Góly AS: Tabak 3, Zajac 3, Beďatš 2, Šišovský, Štefánik, Viktory

AS: Švajka - Mišák, Beďatš, Šišovský - Valjent, Zajac, Viktory, Špaček - Tabak
Striedali: Klemens, Štefánik, Oravec, Repa, Veselák, Gutič, Kozák, Pavlis

Vladimír Cifranič (tréner): „Od začiatku sme v zápase dominovali po pekných akciách sme strelili  dva rýchle  góly a súpera nepúšťali do vyložených šancí. V druhom polčase sme náš náskok postupne zvyšovali až súper úplne rezignoval. Zaslúžene sme vyhrali.“

Mladší žiaci (U12, I. liga) - 28. kolo:
AS Trenčín - Nitra 3:2 (2:2)
Góly AS: Drexler, Žiška, Petráš

AS: Šebák - Gračka (Sekerka), Petro, Bezunk (Bundala) - Kopilec, Zedek (Drexler), Goljer (Harušťák), Petráš - Kadák (Žiška)

Marek Dobiáš (tréner): „Zápas sa hral od začiatku v dobrom tempe, k čomu prispeli obe mužstvá. V úvodnej desaťminútovke sme súpera vysoko napadali, včas sme odoberali lopty, ale nepodarilo sa nám z toho nič vyťažiť. Práve naopak súper potrestal našu chybu keď sme boli nedôrazní pred bránou a ujal sa vedenia. Ešte do polčasu sa nám podarilo otočiť výsledok. Najskôr Kopilec kolmou prihrávkou našiel Drexlera a do vedenia nás dostal Žiška, keď po ose Kopilec - Drexler zakončil povedľa brankára. Tesne pred koncom polčasu po zlom odkope brankára súper vyrovnal. V druhom polčase sme sa dostali do vedenia po ďalšej dobrej prihrávke Kopilca. Skóroval Petráš. V ďalšom priebehu sme si my aj súper vypracovali niekoľko príležitostí, ktoré však ostali nevyužité.“

Najbližší program - jar 2011/2012:
Starší dorast (U19): Petržalka - AS Trenčín (9. júna, 11.00)
Starší dorast (U18): Dubnica - AS Trenčín (10. júna, 10.00)

Mladší dorast (U17): Petržalka - AS Trenčín (9. júna, 13.15)
Mladší dorast (U16): Dubnica - AS Trenčín (10. júna, 12.15)

Starší žiaci (U15): AS Trenčín - Nitra (9. júna, 10.00)
Starší žiaci (U14): AS Trenčín - Nitra (9. júna, 12.00)

Mladší žiaci (U13): Topoľčany - AS Trenčín (9. júna, 10.00)
Mladší žiaci (U12): Topoľčany - AS Trenčín (9. júna, 11.45)

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...