Aktuality - archiv 19.6.2012

Regionálne ligy sa skončili, naši chlapci boli oporami

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Počas víkendu sa skončili všetky regionálne futbalové súťaže. Už pred týždňom si trojica Valla, Bretschneider, Rožník z Piešťan vybojovala postup do III. ligy. O niečo podobné sa snažil Frýdek-Místek v základnej zostave so Slavomírom Molnárom. Moravskému tímu však nepomohlo ani víťazstvo v záverečnom kole.

V západnej vetve III. ligy sa nič mimoriadne neudialo. Už pred posledným kolom bolo jasné, že Nemšová s Milanom Marušincom a Petrom Kozicom nevypadne a ani Novomešťania v zostave so štvoricou kmeňových hráčov AS nepostúpia. V záverečnom kole sa opäť presadil najlepší strelec III. ligy Lukáš Šebek. Dvoma presnými zásahmi do siete juniorky Slovana zvýšil na čele tabuľky strelcov svoj náskok (18 gólov).

Vo východnej časti III. ligy sa v druhej polovici jarnej časti presadzoval Tomáš Peciar. Stal sa jedným zo základných kameňov obrany Ružinej. Tím z lučeneckého okresu napokon obsadil v tabuľke sympatické druhé miesto za Bardejovom.

Piešťany o svojom postupe rozhodli už minulý týždeň. V poslednom kole zvíťazili v Jaslovských Bohuniciach presvedčivo 3:0. Nastúpili aj všetci naši hráči a Peter Valla skóroval. Vo IV. lige majú za sebou úspešnú jar Trenčianske Stankovce. Stali sa bodovo najúspešnejším tímom odvetných bojov, čo potvrdili doma jednogólovým víťazstvom nad Partizánskym. V tomto súboji sa stretla až štvorica hráčov AS. Na domácej strane odohral celý zápas Stanislav Kvasnica a Patrik Škvarka. Silvester Puna však schádzal z ihriska už v 19. min pre zranenie. Na opačnej strane sa nepresadil kanonier Partizánskeho David Badinský.

Slavomír Molnár bojoval o postup s Frýdkom-Místkom do posledného kola. Moravský klub zdolal poslednú Líšeň 2:1. Víťazstvo na postup do II. ligy napokon nestačilo. Mestskému futbalovému klubu chýbal jediný bod.

SLOVENSKO - III. liga
Šamorín - Nemšová 4:0 - Milan Marušinec odohral celý zápas, Peter Kozic hral do 67. min (obaja Nemšová).

Slovan jun. - Nové Mesto nad Váhom 2:3 - Anton Končitík, Tomáš Marček, Lukáš Šebek a Roland Szabó odohrali celý zápas. Šebek strelil dva góly a dostal žltú kartu.

Moravany - Topoľčany 4:0 - Martin Dzurilla nastúpil v 60. min, Martin Gálik nehral (obaja Moravany).

Sereď - Dunajská Lužná 5:1 - Jakub Hrnčár hral celý zápas, Ľubomír Mezovský nenastúpil (obaja Dun. Lužná).

Poprad - Ružiná 2:2 - Tomáš Peciar odohral za Ružinú celý zápas a dostal žltú kartu.

SLOVENSKO - Majstrovstvá regiónu západ
Jaslovské Bohunice - Piešťany 0:3 - Peter Valla hral do 70. min a strelil druhý gól Piešťan. Matej Rožník odohral celý zápas a Filip Bretschneider nastúpil v 46. min (všetci Piešťany).

SLOVENSKO - IV. liga
Trenčianske Stankovce - Partizánske 1:0 - Stanislav Kvasnica a Patrik Škvarka odohrali za Tr. Stankovce celý zápas. Silvester Puna bol v 19. min vystriedaný pre zranenie (všetci Tr. Stankovce). David Badinský za hostí odohral celý zápas.

ČESKO - Moravskoslezská futbalová liga
Frýdek-Místek - Líšeň 2:1 - Slavomír Molnár hral za domácich do 60. min.

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 17.6.2024

A-tím | Mičuda odchádza do druhej českej najvyššej súťaže

Odchovanec AS Trenčín Šimon Mičuda zamieril do druhej českej najvyššej súťaže.

A-tím 16.6.2024

A-tím | Tréner Stolica o predchádzajúcej sezóne

Tréner AS Trenčín Ilija Stolica prebral mužstvo po náročnej záchranárskej sezóne. Jeho...

Hviezdy deťom 15.6.2024

Hviezdy deťom | Pripravte sa na víkend plný zábavy, športu a dobra

Už o necelý týždeň sa Trenčín rozžiari v znamení dobra a detského...

A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa