Hviezdy deťom 20.6.2012

Dočkáme sa na námestí gólovej parády od Stocha?

Futbalisti uzavreli súpisku pre víkendové podujatie Hviezdy deťom

Po hokejistoch vám prinášame nomináciu futbalového tímu, ktorý sa v sobotu popoludní predstaví v rámci akcie Hviezdy deťom 2012 na Mierovom námestí v Trenčíne. Mužstvo plné slovenských reprezentantov a hráčov z kvalitných európskych súťaží povedú v pozícii hrajúcich trénerov kormidelníci AS Trenčín Adrián Guľa a Marián Zimen. Oboch tak čaká „reprezentačná“ premiéra.

Lídrom výberu futbalistov by mal byť obranca FC Liverpool Martin Škrtel. Jeden z najlepších obrancov anglickej Premier League, ktorý pred rokom patril medzi najväčších zabávačov akcie, sa aktuálne snaží presunúť odchod na svadobnú cestu na nedeľu. Ak sa to podarí, nebude na námestí chýbať.

Brankárom tímu futbalových hviezd bude Marián Kello chytajúci za škótsky Hearts. Rodák z východu Slovenska mieri po sezóne do najvyššej anglickej súťaže. Ďalšími hviezdami, na ktoré sa môžete tešiť, sú Miroslav Stoch, Stanislav Šesták, Filip Hološko, Juraj Kucka, Erik Jendrišek a Róbert Mak.

Na ihrisku postavenom priamo na hlavnom trenčianskom námestí sa predstavia hlavne ofenzívni hráči. Veríme, že najmä „Miňo“ Stoch ako autor najkrajšieho európskeho gólu uplynulého ročníka, si schoval nejakú parádu aj na sobotňajšie popoludnie.

Posledným do partie je bývalý reprezentant Vratislav Greško. Tridsaťštyriročného veterána netreba zvlášť predstavovať. Za jeho futbalové kvality hovorí menoslov klubov, ktorých dresy obliekol. Žiaden zo Slovákov sa nemôže pochváliť tak širokou paletou klubov. Rodák z Tajova hral postupne za Bayer Leverkuse, Inter Miláno, AC Parma, Blackburn Rovers a 1. FC Norimberg.

Nominácia futbalistov na Hviezdy deťom: Marián Kello, Martin Škrtel, Miroslav Stoch, Stanislav Šesták, Filip Hološko, Juraj Kucka, Erik Jendrišek, Vratislav Greško, Róbert Mak, Marián Zimen, Adrián Guľa

Autor: mg
Rozpis zápasov
10:30
Prípravný, 24.6.2023
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 9.6.2023

A-tím | V príprave proti izraelskému vicemajstrovi a Sigme Olomouc

Pred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš...

A-tím 8.6.2023

A-tím | Realizačný tím má definitívnu podobu

Nový tréner AS Trenčín Ilija Stolica uzavrel v uplynulých dňoch realizačný tím, s ktorým bude...

ASTV 7.6.2023

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

ASTV 6.6.2023

Coffee Sheep Halftime | Zimen a Kleščík sa ukázali ako znalci kávy

ASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio