Hviezdy deťom 20.6.2012

Dočkáme sa na námestí gólovej parády od Stocha?

Futbalisti uzavreli súpisku pre víkendové podujatie Hviezdy deťom

Po hokejistoch vám prinášame nomináciu futbalového tímu, ktorý sa v sobotu popoludní predstaví v rámci akcie Hviezdy deťom 2012 na Mierovom námestí v Trenčíne. Mužstvo plné slovenských reprezentantov a hráčov z kvalitných európskych súťaží povedú v pozícii hrajúcich trénerov kormidelníci AS Trenčín Adrián Guľa a Marián Zimen. Oboch tak čaká „reprezentačná“ premiéra.

Lídrom výberu futbalistov by mal byť obranca FC Liverpool Martin Škrtel. Jeden z najlepších obrancov anglickej Premier League, ktorý pred rokom patril medzi najväčších zabávačov akcie, sa aktuálne snaží presunúť odchod na svadobnú cestu na nedeľu. Ak sa to podarí, nebude na námestí chýbať.

Brankárom tímu futbalových hviezd bude Marián Kello chytajúci za škótsky Hearts. Rodák z východu Slovenska mieri po sezóne do najvyššej anglickej súťaže. Ďalšími hviezdami, na ktoré sa môžete tešiť, sú Miroslav Stoch, Stanislav Šesták, Filip Hološko, Juraj Kucka, Erik Jendrišek a Róbert Mak.

Na ihrisku postavenom priamo na hlavnom trenčianskom námestí sa predstavia hlavne ofenzívni hráči. Veríme, že najmä „Miňo“ Stoch ako autor najkrajšieho európskeho gólu uplynulého ročníka, si schoval nejakú parádu aj na sobotňajšie popoludnie.

Posledným do partie je bývalý reprezentant Vratislav Greško. Tridsaťštyriročného veterána netreba zvlášť predstavovať. Za jeho futbalové kvality hovorí menoslov klubov, ktorých dresy obliekol. Žiaden zo Slovákov sa nemôže pochváliť tak širokou paletou klubov. Rodák z Tajova hral postupne za Bayer Leverkuse, Inter Miláno, AC Parma, Blackburn Rovers a 1. FC Norimberg.

Nominácia futbalistov na Hviezdy deťom: Marián Kello, Martin Škrtel, Miroslav Stoch, Stanislav Šesták, Filip Hološko, Juraj Kucka, Erik Jendrišek, Vratislav Greško, Róbert Mak, Marián Zimen, Adrián Guľa

Autor: mg
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Aktuálne 8.6.2024

Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnika

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas...

ASTV 5.6.2024

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

ASTV 5.6.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety gól mesiaca. Pozrite si päť...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa