Aktuality - archiv 21.6.2012

Horváth a Radovanovič končia, Diakite a Salinas "neprítomní"

Piatkový tréning v Trenčianskych Tepliciach absolvoval s mužstvom aj Miroslav Poliaček

Dvojici Vojtech Horváth a Mirko Radovanovič skončili zmluvy s AS Trenčín. Klub im predĺženie kontraktov platných do konca júna neponúkol. Obaja tak odchádzajú.
 
„Realizačný tím a vedenie klubu chce obom aj touto  cestou poďakovať za prácu, ktorú odviedli v prospech mužstva. Najmä Béla Horváth počas trojročného pôsobenia zanechal v klube výraznú stopu. Bol príkladom profesionalizmu pre mladých hráčov a nemalou mierou prispel aj k návratu mužstva do Corgoň ligy. Po krátkej odmlke spôsobenej nešťastným zranením, sa po návrate rýchlo vrátil do zostavy. Odvádzal pre tím cenné služby nielen na ihrisku, ale aj v kabíne,“ povedal PR manažér klubu Martin Galajda.
 
"Neprítomní" Diakite a Salinas
 
Do prípravy prvého tímu sa doposiaľ nezapojila dvojica Papé Diakite a Jorge Salinas. „Obaja mali povolený neskorší príchod. Už je ale po termíne, kedy sa mali hlásiť. Samozrejme, že sme sa s nimi snažili skontaktovať. V prípade Diakiteho ide o vážne rodinné problémy. Salinas je pre nás prakticky nezastihnuteľný. Bohužial, vo futbale nemáte nikdy garanciu, že všetko ide podľa plánu. Príkladom je aj táto situácia. Porušenie zmluvy zo strany oboch hráčov budeme riešiť štandardným spôsobom. Trenčín bude fungovať aj bez nich, ale čo sa týka samotných hráčov a ich futbalovej budúcnosti, pravdepodobne si to celé uvedomia až neskôr. Potom ich to môže veľmi mrzieť," doplnil Galajda.

S mužstvom trénuje Poliaček

Piatkový tréning v Trenčianskych Tepliciach absolvoval s mužstvom aj Miroslav Poliaček. Skúsený stredopoliar pôsobil naposledy v MFK Ružomberok a na základe dohody oboch klubov môže absolvovať s nami týždenný tréningový proces. Dvadsaťosemročný stredopoliar hral v minulosti aj drese Prievidze, Hradca Králové, Slovana Bratislava, Prešova, Senice a Slovácka. „Ide o kreatívneho záložníka s dobrou strelou a technikou. Silný je aj pri štandardných situáciách. Uvidíme ako sa to celé vyvinie a potom sa rozhodneme,“ komentoval tréner Guľa.

Autor: astn
Rozpis zápasov
10:30
Prípravný, 24.6.2023
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 9.6.2023

A-tím | V príprave proti izraelskému vicemajstrovi a Sigme Olomouc

Pred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš...

A-tím 8.6.2023

A-tím | Realizačný tím má definitívnu podobu

Nový tréner AS Trenčín Ilija Stolica uzavrel v uplynulých dňoch realizačný tím, s ktorým bude...

ASTV 7.6.2023

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

ASTV 6.6.2023

Coffee Sheep Halftime | Zimen a Kleščík sa ukázali ako znalci kávy

ASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio