Aktuality - archiv 22.6.2012

Na Hviezdy deťom predstavíme nové „fan“ oblečenie

Počas akcie Hviezdy deťom vás nečakajú len osobnosti svetových klzísk a trávnikov, množstvo atrakcií, ale aj predstavenie novej fanúšikovskej kolekcie AS Trenčín

Počas akcie Hviezdy deťom vás nečakajú len osobnosti svetových klzísk a trávnikov, množstvo atrakcií, ale aj predstavenie novej fanúšikovskej kolekcie AS Trenčín. Veríme, že to svoje si nájdu malí, veľkí, muži a taktiež aj ženy.

Pred nedávnom sme vám na našej facebookovej stránke prezradili, že pripravujeme sériu oblečenia pod názvom „My sme Trenčania“. Teraz svoj sľub plníme. V stánku nášho klubu nájdete na námestí prvé vzorky.

Tričká, polokošele a bundy s kapucňou alebo bez nej si budete môcť objednať s dobou dodania do dvoch týždňov. Prečo to bude tak dlho trvať? Pretože nenakupujeme dopredu lacné nepotlačené materiály z Ázie, ale každý jeden kus nášho oblečenia sa v spolupráci s miestnou firmou S Plus šije v našom regióne z vybraných látok.

„Tešíme sa na ostrý štart predaja nového fanúšikovského oblečenia. Veríme, že našu novú kolekciu si obľúbite. Každý polrok by sme vám radi priniesli niečo nové, preto pokojne posielajte vaše námety na veci, ktoré vám v ponuke chýbajú,“ komentoval PR manažér AS Martin Galajda a dodal: „Dôležitý je pre nás aj fakt, že spoločne podporíme regionálne podnikanie, čo nie je zanedbateľný fakt.“

Zaujímavosťou je, že rovnaký motív ako na oblečení pre fanúšikov sme sa rozhodli použiť aj na výbave pre hráčov. Ešte pred začiatkom ligy novú kolekciu nafotíme a dáme do ponuky nášho fanshopu na webe. Novinkou pre novú sezónu je znovuotvorenie stánku so suvenírmi počas ligových zápasov.

Autor: astn
Rozpis zápasov
10:30
Prípravný, 24.6.2023
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 9.6.2023

A-tím | V príprave proti izraelskému vicemajstrovi a Sigme Olomouc

Pred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš...

A-tím 8.6.2023

A-tím | Realizačný tím má definitívnu podobu

Nový tréner AS Trenčín Ilija Stolica uzavrel v uplynulých dňoch realizačný tím, s ktorým bude...

ASTV 7.6.2023

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

ASTV 6.6.2023

Coffee Sheep Halftime | Zimen a Kleščík sa ukázali ako znalci kávy

ASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio