Zápasy - archiv 30.6.2012

Prehra s nováčikom českej ligy Vysočinou

FC Vysočina Jihlava – AS Trenčín 3:1 (0:0)

AS Trenčín prehral v prípravnom zápase proti FC Vysočina Jihlava 1:3 (0:0), keď jediný gól zaznamenal Tomáš Malec. Na ihrisku v Rakviciach na juhu Moravy sme sa predstavili len deň po návrate zo sústredenia v Rakúsku a dlhej ceste domov. Kľúčoví hráči dostali voľno a na trávniku sa predstavili najmä členovia širšieho kádra a hráči na skúške. Súper využil v druhom polčase najmä kondičnú prevahu.

Napriek tomu, že mužstvo sa vrátilo zo sústredenia v Rakúsku neskoro v noci, začali sme aktívne. Hneď na úvod si dorastenec Skovajsa vypracoval streleckú pozíciu, no nastrelil brvno. O chvíľu neskôr sa do šance dostal Malec, ale Rožník vytlačil jeho strelu na brvno. Prvý polčas bol zo strany AS vydarený, ale napriek držaniu lopty šance neprichádzali. 

V druhej polovici stretnutia súper ukázal vyššiu aktivitu. Dobre sa pohyboval a my sme začali strácať lopty a odchádzať po kondičnej stránke. Do preťaženej obrany následne padli góly dva góly. Za stavu 0:2 sme sa dostali do hry. Malec premenil svoju príležitosť a o chvíľu neskôr mu druhý gól rozhodcovia neuznali. Godál ešte nastrelil brvno, ale Jihlava napokon z protiútoku definitívne rozhodla.

FC Vysočina Jihlava – AS Trenčín 3:1 (0:0)

Góly: Mešanović, Zeman, Kosak - Malec

Domáci: I. poločas: Rožník – Gabriel, Tlustý, Gavrić, Šilinger – Koloušek, Velický – Helísek, Štancl, Vaculík – Sedláček, II. poločas: Hanuš – Obert, Kryštůfek, Filip, Dobrovolný – Kučera, Kolčák – Masopust, Zeman, Kosak – Mešanović

Hostia: Šemrinec - Šiko (75. Mondek), Ramón, Ševela (75. Godál), Skovajsa (60. Mazáň, 75. Holúbek) - Lobotka, Poliaček (75. Bezák), Bezák (46. Kecskés) - Frimmel (70. Bashir), Malec, Morong (70. Mazan)

Autor: mg
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 24.6.2024

Komunita | Máme za sebou 16. ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku...

Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa