Aktuality - archiv 10.7.2012

Permanentky na krytú tribúnu v predaji do piatka!

Informácie o predaji celosezónnych vstupeniek

Už v sobotu odohráme prvý domáci zápas nového ročníka Corgoň ligy 2012/2013. Máte tak jednu z posledných možností kúpiť si zvýhodnené celosezónne vstupenky. Permanentky na krytú tribúnu určené presne na miesta budú v predaji iba do piatka a potom až od pondelka. Permanentky na nektrytú tribúnu a do sektoru "ultras" budú k dispozícii v obmedzenom počte v pokladniach štadióna aj pred začiatkom sobotňajšieho stretnutia. 

Permanentné vstupenky sú v troch cenových hladinách. Na krytú tribúnu to je 50 € na celý ročník, na nekrytú tribúnu 35 € a do fanúšikovského sektora 25 €. Jeden z permanentkárov vyhrá vyhliadkový let pre tri osoby od spoločnosti Seagle Air-FTO. Víťaza vyžrebujeme počas prestávky súboja proti Nitre.

Celosezónne vstupenky platia aj na všetky zápasy Slovnaft Cupu hrané na domácom ihrisku. V prípade sedemnástich domácich zápasov (CL bez domáceho pohára) je priemerná cena na jedno stretnutie 2,95 €, resp. 2,05 € . Pri cenách vstupeniek 4 € na krytú a 3 € na nekrytú tribúnu ušetríte približne jedno euro. Môžete tak ušetriť viac ako 26 a v druhom prípade takmer 33 percent. Ak si kúpite permanentku do sektoru fanúšikov, zaplatíte za zápas približne 1,50 €, čo je zľava vo výške 50 percent.

Všetci záujemcovia o permanentné vstupenky pre nový ročník Corgoň ligy kontaktujte klub na emailovej adrese astrencin@astrencin.sk alebo telefónnom čísle 032/744 1137. Prípadne si dohodnite návštevu priamo u nás na sekretariáte klubu na Krytej plavárni (vľavo za vchodovými dverami) v čase medzi 9.00 a 15.00 h.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:1 Bánovce nad Bebravou
Prípravný, 10.7.2024
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
16:00 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 12.7.2024

Klub | ŠKF Sereď farmou AS Trenčín

Klub ŠKF Sereď bude v nasledujúcom ligovom ročníku pôsobiť ako farma AS Trenčín. Treťoligista bude mať na...

Fotogalérie 11.7.2024

Fotogaléria | Tretie stretnutie prípravy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce.

ASTV 11.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti FC ViOn Zlaté...

A-tím 11.7.2024

A-tím | Gong odchádza spod Čákovho hradu

Hilary Gong opúšťa po roku AS Trenčín. Jeho kroky povedú do najvyššej poľskej Ekstraklasy, kde bude...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa