Aktuality - archiv 1.8.2012

Kubík pri výhre Simferopoľu

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Pomaly sa rozbiehajú európske futbalové súťaže. Prinášame vám prvý tohtosezónny prehľad, ku ktorému sa o týždeň pripoja aj regionálne ligy na Slovensku.

Už tretie kolo má za sebou ukrajinská najvyššia súťaž, v ktorej Tavrija Simferopoľ získala prvé body na pôde Mariupoľu. František Kubík strávil na ihrisku 31 minút. Bohaté zastúpenie máme v corgoňlige, keď pred sezónou posilnila našich súperov až štvorica hráčov. Bratislavský Slovan nemá za sebou najlepšie obdobie, keď vypadol z pohárovej Európy. V lige remizoval v domácom prostredí s majstrovskou Žilinou (1:1). Do pohárového a aj corgoňligového súboja sa aktívne zapojila aj dvojica Lester Peltier, Filip Hlohovský.

Nové skúsenosti zbiera mladá dvojica Lukáš Šebek s Tomášom Marčekom. Minulú sezónu strávili u treťoligistu v Novom Meste nad Váhom. Výkony najlepšieho strelca a kapitána Novomešťanov neunikli pozornosti prvoligového nováčika z Myjavy, ktorý oboch angažoval na ročné hosťovanie. V poslednom zápase proti Trnave kopaničiari vybojovali prvý bod na ihriskách súperov. Na posledných päť minút nastúpil útočník Lukáš Šebek.

UKRAJINA - I. liga
Mariupoľ - Tavrija Simferopoľ 0:1 - František Kubík (Simferopoľ) hral do 31. min.

SLOVENSKO - Corgoň liga
Slovan Bratislava - Žilina 1:1 - Filip Hlohovský odohral 66 minút a Lester Peltier 78 minút (obaja Slovan).

Trnava - Myjava 1:1 - Lukáš Šebek nastúpil v 85. min, Tomáš Marček nehral (obaja Myjava).

EURÓPSKA LIGA - II. predkolo
Videoton Fehérvar - Slovan Bratislava 0:0 - Lester Peltier odohral celý zápas a dostal žltú kartu, Filip Hlohovský nastúpil na záverečných 12 minút.

Autor: mj

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...