Aktuality - archiv 20.3.2008

Prince Addai novou posilou AS

V kádri Trenčanov ďalší cudzinec

Na piatkovom predpoludňajšom tréningu sa predstavil nový hráč. Prince Addai pricestoval na Sihoť v noci zo štvrtka na piatok. Administratívne záležitosti spojené s jeho prípadným štartom proti Nitre sa vybavili v expresnom tempe, na dôležitý duel s ním tak tréneri môžu počítať.

Príchod Princa Addaia do Trenčína bol avizovaný už počas sústredenia v Holandsku. Prekážkou v jeho skoršom príchode boli študijné povinnosti. „Trvalo to trošku dlhšie. Vybaviť všetky papierové záležitosti, nebolo vonkoncom jednoduché,“ rozhovoril sa cestou z letiska vo Schwechate do Trenčína sympatický futbalista. „O Trenčíne som hľadal informácie na internete. Podľa dostupných zdrojov tam žije približne 60-tisíc obyvateľov a v súčasnosti je tam údajne veľký hokejový boom,“ sypal z rukáva správy o meste 24-ročný stopér.

Prince Addai sa predstavil v drese AS Trenčín už počas sústredenia v Holandsku. V zápase proti rezerve Ajaxu zaznamenal jediný gól slovenského tímu. „V stopérskej dvojici som hral vedľa Csabu Horvátha. Súčinnosť s ním bola vynikajúca. Už sa teším na ďalšie skúsenosti po jeho boku,“ lovil spomienky na holandskú kooperáciu bývalý hráč rezervy Feyenoordu Rotterdam a prvoligového Dordrechtu. Informácia o dvojzápasovom kartovom treste pre kapitána AS ho zjavne nepotešila.

Holanďan narodený v Ghane prišiel do Trenčína zatiaľ do konca sezóny. Nevylučuje však ani dlhodobejšiu spoluprácu s tímom. „Je to úžasné mladé mužstvo s obrovskými predpokladmi do budúcnosti. Ak by sa podarilo udržať týchto hráčov pokope, môže to byť zaujímavý výber,“ odhaduje vývoj AS Prince Addai.

Autor: MS
Rozpis zápasov
11:15 Karviná
Prípravný, 26.6.2021
MFK Karviná - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 20.6.2021

Coffee Sheep Halftime | Kadák zaútočil na všetkých troch frontoch

Hráči prvého mužstva dostali trikrát dvanásť sekúnd, aby vymenovali čo...

ASTV 18.6.2021

ASTV | Prvý tréning letnej prípravy objektívom kamery klubovej televízie

ASTV vám prináša pohľad na prvý tréning letnej prípravy objektívom...

A-tím 17.6.2021

Fortuna liga | Sezónu odštartujeme televíznym zápasom v piatok 23. júla

Nadchádzajúci ročník Fortuna ligy odštartuje televízny zápas zo...

ASTV 17.6.2021

Coffee Sheep Halftime | Rozbehnutý Križan sa zasekol na realizačnom tíme

ASTV pripravila v závere minulého roka dve série krátkych videí o...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok