Aktuality - archiv 21.1.2013

Vrcholom sústredenia súboje s Brnom

Na sústredení s prvým tímom po prvý raz mladíci z dorastu

Dvadsaťtri hráčov odcestovalo v pondelok predpoludním na týždeň trvajúce sústredenie v Starom Měste. Vrcholom budú dva utorňajšie prípravné zápasy proti siedmemu tímu najvyššej českej súťaže Zbrojovke Brno (11.30 a 13.30). V sobotu sa stretneme so Slezským FC Opava priamo v Starom Měste (10.15).

K tímu by sa v stredu mala pripojiť dvojica Peter Čögley a Aldo Báez. Prvý menovaný dostal voľno, keďže má študijné povinnosti. Druhému zrušila letecká spoločnosť víkendový let z Argentíny pre problémy londýnskeho letiska Heathrow. Šancu ukázať svoj talent dostali ďalší hráči z vlastnej devätnástky.

„V hoteli Synot sme našli už tradične skvelé podmienky od ubytovania, cez stravu, až po tréningové a regeneračné zázemie. Nešli sme do neznámeho prostredia. Vedeli sme, čo nás čaká. Som presvedčený, že spokojní budeme aj po návrate zo Starého Města,“ povedal nám manažér tímu Drahoslav Bočák.

Mužstvo bude pokračovať v objemovej časti prípravy. „Dôraz budeme dávať na hernú formu. Už v utorok odohráme dva prípravné zápasy s Brnom. Každý hráč odohrá celých 90 minút. Tešíme sa na túto previerku,“ povedal tréner Adrián Guľa.

„Pokračujeme v načatej filozofii. V prípravnom období sa snažíme vytiahnuť chlapcov z dorastu, ktorí by mohli posilniť prvý tím. Je iba na nich, ako sa chytia tejto šance. Naša práca nie je založená na tom, že tím rozdeľujeme na devätnástku a prvé mužstvo. Vek v tomto smere nerozhoduje. Navyše, chalanov môžeme spoznať nielen po hernej stránke. Máme pre nich pripravené rôzne mítingy a snažíme sa ich posúvať aj mimo ihriska,“ dodal na záver šéf realizačného tímu.

Zloženie tímu na sústredení v Starom Měste:
Brankári: Miloš Volešák, Igor Šemrinec, Peter Bartalský
Obrancovia: Mário Tóth, Daniel Bednárik, Lukáš Skovajsa, Ramón Da Silva, Róbert Mazáň, Boris Godál, Peter Čögley (pripojí sa k tímu v stredu)
Stredopoliari: Tomáš Brigant, Damián Bariš, Matúš Opatovský, Patrik Chrenko, Stanislav Lobotka, Marek Frimmel, Jakub Holúbek, Karol Mondek, Samuel Štefánik, Peter Mazan, Aldo Báez (pripojí sa k tímu v stredu)
Útočníci: Fanendo Adi, Samuel Čentéš, Tomáš Malec, František Kubík

Autor: mg
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 17.6.2024

A-tím | Mičuda odchádza do druhej českej najvyššej súťaže

Odchovanec AS Trenčín Šimon Mičuda zamieril do druhej českej najvyššej súťaže.

A-tím 16.6.2024

A-tím | Tréner Stolica o predchádzajúcej sezóne

Tréner AS Trenčín Ilija Stolica prebral mužstvo po náročnej záchranárskej sezóne. Jeho...

Hviezdy deťom 15.6.2024

Hviezdy deťom | Pripravte sa na víkend plný zábavy, športu a dobra

Už o necelý týždeň sa Trenčín rozžiari v znamení dobra a detského...

A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa