Zápasy - archiv 6.2.2013

Domáca prehra s Michalovcami

AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce 1:3 (0:2)

Zverenci trénera Adriána Guľu prehrali v stredajšom prípravnom stretnutí s MFK Zemplín Michalovce 1:3 (0:2). Jediný gól nášho mužstva, postaveného prevažne na dorastencoch, zaznamenal stredopoliar Andrej Urban. Dvadsaťdvaročný futbalista je v AS na skúške z Dubnice.

Michalovce začali aktívne. Do prvej šance sa však dostalo AS. Na ľavej strane sa uvoľnil Brigant, no jeho strelu z hranice pokutového územia zblokovala obrana hostí. Aktivita súpera ale slávila úspech. Zemplín poslal do vedenia po necelej štvrťhodine hry Janočko, keď premenil pokutový kop. V 20. min sa postavil k priamemu kopu zo sedemnástich metrov Mazan, ale napokon z toho bol iba rohový kop. V 34. min zahrávali hostia roh. Po odrazenej lopte sa k strele dostal Hruška a upravil na rozdiel dvoch gólov (0:2).

Od úvodných minút druhé polčasu sme hrali na polovici súpera. Šance však najskôr neprichádzali. Po hodine hry získal loptu Skovajsa. Poslal center na päťku. Mazan v gólovej pozícii hlavou nemieril presne. Michalovce po ojedinelom útoku zásluhou Hamuľáka zvýšili už na 3:0 (71. min). Na opačnej strane sa do ďalšej šance dostal Mazan. Opäť nemieril presne. Nepríjemne vystrelil aj William, no Jenčo zasiahol. V 85. min našiel Mazan spätnou prihrávkou na jedenástke Urbana a ten už nemal problém skórovať - 1:3.

Góly: 85. Urban - 14. Janočko (11 m), 34. Hruška, 71. Hamuľák

Žlté karty: 83. Mazan - 30. Perez Marcos, 83. Korijkov

Domáci: Volešák - Mondek, Bednárik, Tóth, Skovajsa - Báez (60. Jurica) - Frimmel (46. Bariš), Mazan, Urban, Brigant (82. Kochan) - William (86. Čentéš)

Hostia: Jenčo - Pezer Marcos, Hruška, Korijkov, Vanák (52. Morlacchi) - Kunca (70. Gamkrelidze), Janočko (55. Podhorin), Kovaľ (50. T. Sedlák), Mihok, Regáli (65. Jacko) - Jurčo (70. Hamuľák)

Divákov: 80

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...