Aktuality - archiv 18.4.2008

AS Trenčín členom Holandskej obchodnej komory

Na stretnutí holandských podnikateľov bol hlavnou témou futbal.

Vstup holandských majiteľov do štruktúr AS Trenčín vzbudil pozornosť nielen na Slovensku, ale aj v krajine "tulipánov". Dianie v klube nesleduje len tamojšia široká verejnosť a médiá. Aktivity Tschen La Linga, Henka ter Braacka a Everta Kroona zaregistrovali aj silné obchodné a priemyselné kruhy.

Holandská obchodná komora je organizácia združujúca podnikateľské subjekty pôsobiace na Slovensku, ktoré majú priamu – finančnú alebo personálnu – väzbu na Holandsko. Jej cieľom je spájanie jednotlivých firiem. Funguje aj ako marketingový nástroj pre jednotlivé spoločnosti, snažiace sa o etablovanie na Slovensku. Členovia tejto organizácie sa pravidelne stretávajú na biznis koktajloch, odborných seminároch a prednáškach rôzneho druhu. Posledné stretnutie sa uskutočnilo aj za aktívneho zastúpenia AS Trenčín. Záštitu nad ním prebral holandský ambasádor a veľký fanúšik futbalu Rob Swartbol.

V príjemnom prostredí bratislavského podniku Archa pútal najväčšiu pozornosť jeden z majiteľov klubu Tschen La Ling. S krajanmi diskutoval nie len o svojej bohatej hráčskej kariére a nespochybniteľných úspechoch v podnikaní, ale aj o jeho najnovšej aktivite na Slovensku. Prítomných hostí oboznámil so svojími odvážnymi futbalovými plánmi: „Futbal nie je iba športový fenomén. V súčasnosti je to aj obrovský biznis. Našou prvoradou snahou v AS Trenčín je spojiť tieto dve odvetvia do jedného kompaktného celku,“ vysvetľoval svoju filozofiu bývalý reprezentant Oranjes.

V obklopení holandských biznismanov sa ocitli aj generálny manažér klubu Róbert Rybníček, komerčný riaditeľ klubu Ron de Bot a marketingový manažér Igor Schlesinger. Téma futbal sa rozoberala zo všetkých uhlov pohľadu. Pre predstaviteľov AS Trenčín to bolo prvé stretnutie s členmi významnej skupiny spájajúcej vyslancov krajiny "veterných mlynov" na Slovensku. Okrem nadviazania nových kontaktov, mala celá akcia aj hlboký spoločenský význam. „Som skutočne veľmi rád, že sme sa zúčastnili na tejto vydarenej akcii. Kedykoľvek v budúcnosti rád privítam možnosť zavítať medzi členov Holandskej obchodnej komory,“ zhrnul svoje pocity z biznis koktajlu Tschen La Ling.

Autor: astn
Rozpis zápasov
17:00 Žilina
Fortuna liga, 30. kolo, 8.5.2021
MŠK Žilina - AS Trenčín
3:0 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 29. kolo, 1.5.2021
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 7.5.2021

Ramón | Musíme hrať ako minulý týždeň

V ôsmom fortunaligovom kole skupiny o titul sa naši hráči predstavia v im dobre známom prostredí na...

A-tím 7.5.2021

A-tím | Madu podpísal dvojročný kontrakt

Nigérijský obranca Kingsley Madu bude obliekať dres AS Trenčín aj počas nasledujúcich sezón....

Marketing 7.5.2021

Marketing | AS Trenčín a Coffee Sheep sa opäť spojili

Futbalový klub AS Trenčín a spoločnosť Coffee Sheep nadväzujú na doterajšiu úspešnú...

ASTV 3.5.2021

Kadák | Verím, že takto budeme pokračovať

Po neúspešnom zápase na ihrisku trnavského Spartaka len stroho skonštatoval, že túto prehru berie...

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa betonic  terajsok  kappa