Aktuality - archiv 18.4.2008

AS Trenčín členom Holandskej obchodnej komory

Na stretnutí holandských podnikateľov bol hlavnou témou futbal.

Vstup holandských majiteľov do štruktúr AS Trenčín vzbudil pozornosť nielen na Slovensku, ale aj v krajine "tulipánov". Dianie v klube nesleduje len tamojšia široká verejnosť a médiá. Aktivity Tschen La Linga, Henka ter Braacka a Everta Kroona zaregistrovali aj silné obchodné a priemyselné kruhy.

Holandská obchodná komora je organizácia združujúca podnikateľské subjekty pôsobiace na Slovensku, ktoré majú priamu – finančnú alebo personálnu – väzbu na Holandsko. Jej cieľom je spájanie jednotlivých firiem. Funguje aj ako marketingový nástroj pre jednotlivé spoločnosti, snažiace sa o etablovanie na Slovensku. Členovia tejto organizácie sa pravidelne stretávajú na biznis koktajloch, odborných seminároch a prednáškach rôzneho druhu. Posledné stretnutie sa uskutočnilo aj za aktívneho zastúpenia AS Trenčín. Záštitu nad ním prebral holandský ambasádor a veľký fanúšik futbalu Rob Swartbol.

V príjemnom prostredí bratislavského podniku Archa pútal najväčšiu pozornosť jeden z majiteľov klubu Tschen La Ling. S krajanmi diskutoval nie len o svojej bohatej hráčskej kariére a nespochybniteľných úspechoch v podnikaní, ale aj o jeho najnovšej aktivite na Slovensku. Prítomných hostí oboznámil so svojími odvážnymi futbalovými plánmi: „Futbal nie je iba športový fenomén. V súčasnosti je to aj obrovský biznis. Našou prvoradou snahou v AS Trenčín je spojiť tieto dve odvetvia do jedného kompaktného celku,“ vysvetľoval svoju filozofiu bývalý reprezentant Oranjes.

V obklopení holandských biznismanov sa ocitli aj generálny manažér klubu Róbert Rybníček, komerčný riaditeľ klubu Ron de Bot a marketingový manažér Igor Schlesinger. Téma futbal sa rozoberala zo všetkých uhlov pohľadu. Pre predstaviteľov AS Trenčín to bolo prvé stretnutie s členmi významnej skupiny spájajúcej vyslancov krajiny "veterných mlynov" na Slovensku. Okrem nadviazania nových kontaktov, mala celá akcia aj hlboký spoločenský význam. „Som skutočne veľmi rád, že sme sa zúčastnili na tejto vydarenej akcii. Kedykoľvek v budúcnosti rád privítam možnosť zavítať medzi členov Holandskej obchodnej komory,“ zhrnul svoje pocity z biznis koktajlu Tschen La Ling.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Slovnaft Cup, Slovnaft Cup, 27.9.2023
OK Častkovce - AS Trenčín
18:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 9. kolo, 30.9.2023
AS Trenčín - MFK Dukla Banská Bystrica
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 27.9.2023

SC | Napriek dramatickému záveru zápas v Častkovciach pod kontrolou

Zverenci trénera Iliju Stolicu postúpili do ďalšieho kola Slovnaft Cupu....

A-tím 27.9.2023

NAŽIVO | Záznam zápasu Slovnaft Cupu proti OK Častkovce

Futbalnet TV vám prináša záznam zápasu Slovnaft Cupu proti OK Častkovce (2:1).

A-tím 26.9.2023

Slovnaft Cup | V ďalšom kole domáceho pohára nás vyzvú Častkovce

Zverencov trénera Iliju Stolicu čaká po ligových povinnostiach 3. kolo...

Aktuálne 26.9.2023

Napísali o nás | Výzvou je vypredaný štadión, prezradil Stolica pre MY Trenčín

Tréner AS Trenčín Ilija Stolica poskytol redaktorovi...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio