Aktuality - archiv 4.6.2013

AS povedie kvarteto Nosický, Ševela, Kramlík, Hodál

Ľuboš Nosický: „Veľkou výzvou je možnosť posunúť mužstvo opäť o kúsok ďalej“

Prvý tím AS Trenčín povedie v nadchádzajúcom ročníku Corgoň ligy a Európskeho pohára kvarteto Ľuboš Nosický, Martin Ševela, Dušan Kramlík a Roman Hodál. Definitívne rozhodnutie padlo dnes.

„Sme radi, že sa nám podarilo dať dohromady realizačný tím v tomto zložení. Mám z toho skutočne dobrý pocit. Náš klub nikdy nebol postavený na jednom človeku a rovnako tomu bude v budúcnosti. Preto všetci členovia novozloženého realizačného tímu budú poznať svoje kompetencie, úlohy a zodpovednosť,“ povedal generálny manažér AS Róbert Rybníček a dodal: „Chceme zachovať kontinuitu a filozofiu tréningového procesu. Preto sme siahli k tejto kombinácii trénerov.“

Šéfom realizačného tímu sa stáva Ľuboš Nosický, ktorý sedel v minulosti aj na lavičke MŠK Žilina a Spartaka Trnava. V práve vrcholiacom ročníku vedie náš starší dorast bojujúci o majstrovský titul. Martin Ševela je niekdajšou oporou AS. Svoj tím priviedol naspäť do najvyššej súťaže s kapitánskou páskou na ruke. V minulom ročníku pôsobil ako asistent v prvom mužstve a rovnako tak aj v „devätnástke“. Tretím členom realizačného tímu a novou tvárou v AS Trenčín sa stal Dušan Kramlík pôsobiaci doposiaľ v Dubnici. Naposledy ako asistent v druholigovom tíme MFK. Brankárov bude mať naďalej pod taktovkou Roman Hodál.

Nosický chce posunúť tím opäť o kúsok ďalej

Tréner Nosický začal pracovať v prvom tíme AS Trenčín už počas jarnej časti súťaže. „Generálny manažér klubu Róbert Rybníček ma požiadal, aby som sa zapojil do tréningového procesu ako člen realizačného tímu. Dohodli sme sa, že následne v lete sa budeme baviť o mojej presnej pozícii pre ďalšie obdobie,“ povedal štyridsaťpäťročný kormidelník a pokračoval: „Je dobré, že nevstupujem do celkom nového prostredia. Poznám klub, hráčov v prvom tíme a mladých futbalistov pôsobiacich v dorasteneckých tímoch. Určite mám na čom stavať.“

Motiváciou pred nadchádzajúcou sezónou je nielen zopakovanie úspechu z tejto sezóny, ale aj pôsobenie v pohárovej Európe. „Trénovanie v Corgoň lige je pre mňa stále veľkou motiváciou. Ďalšou je účinkovanie v Európskom pohári. Veľkou výzvou je aj možnosť posunúť mužstvo opäť o kúsok ďalej,“ dodal Nosický.

Autor: mg
Rozpis zápasov
14:00 Bratislava
Fortuna liga, 20. kolo, 22.2.2020
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
8:1 Žilina
Fortuna liga, 19. kolo, 15.2.2020
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 17.2.2020

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Michalovciam

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 19. kola Fortuna ligy proti MFK Zemplín...

Fotogalérie 17.2.2020

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Michalovciam

Fotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti MFK Zemplín Michalovce (8:1).

ASTV 15.2.2020

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Michalovciam

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MFK Zemplín...

A-tím 15.2.2020

FL | Skvelý vstup do jari vďaka vysokému víťazstvu proti Michalovciam

Zverenci trénera Norberta Hrnčára skvele vstúpili do jarnej časti...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak