Aktuality - archiv 5.6.2013

Nové dresy v tradičnej, ale aj nečakanej kombinácii

Klub sa vracia k tradičnej bielo-červenej kombinácii farby dresov, ktorá sprevádza trenčiansky futbal desiatky rokov

Prvý tím AS Trenčín sa v nadchádzajúcej sezóne predstaví v celkom nových dresoch. Klub sa vracia k tradičnej bielo-červenej kombinácii, ktorá sprevádza trenčiansky futbal desiatky rokov. Druhý set bude naopak netradične žlto-čierny a môže sa stať zberateľskou raritou.

„Aj v novom ročníku nás bude obliekať firma Nike, s ktorou otvárame už tretiu sezónu. Verím, že aj touto cestou budeme reprezentovať naše mesto v historickej sezóne, v ktorej náš čaká účasť v Európskej lige,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger, ktorý nechal nahliadnuť do klubovej filozofie týkajúcej sa oblečenia hráčov: „Každý rok chceme prísť s novou kombináciou dresov. Aj toto je to súčasťou futbalovej kultúry v celej Európe. V prípade, že novú kombináciu si fanúšikovia obľúbia, vieme si predstaviť zotrvať pri jednom sete aj dva roky. Naposledy sme tak urobili s obľúbenými červenými s bielym véčkom.“

Dresy spoločnosti Nike sú vyrobené z recyklovaných materiálov, čím sa zmierňujú negatívne dopady na životné prostredie. „Nike pripravilo pre športovcov dresy, ktoré spájajú moderný dizajn a funkčnosť. Dúfame, že nové dresy prinesú Trenčínu mnoho úspechov. Vylepšený materiál dri-fit je teraz o 13 percent ľahší ako v minulosti. Hráčov pomáha udržať v suchu odvádzaním potu na vonkajšiu stranu oblečenia, odkiaľ sa potom vyparí. Vetracie zóny sú vyrobené z látky, ktorá v porovnaní s predchádzajúcimi dresmi zvyšuje ventiláciu vzduchu takmer o desať percent. Vzduch tak môže voľne prúdiť, čo pomáha udržiavať optimálnu telesnú teplotu,“ povedal zástupca spoločnosti na Slovensku Jerguš Holéczy.

S novými dresmi sú spokojní aj hráči AS. Novú kolekciu pre vás nafotili Jakub Holúbek, Ramón da Silva a Stanislav Lobotka. „S dresmi som sa stretol zatiaľ iba pri fotení. Musím však povedať, že sa mi veľmi páčili. Trochu vo mne evokujú štýl retro. Sú ľahké a príjemné na nosenie. S materiálom dri-fit už máme skúsenosti a nevieme si ho vynachváliť. Ide skutočne o špičkovú kvalitu. Dúfam, že sa nám v nich bude dariť ako v minulosezónnej čisto bielej kombinácii,“ povedal Jakub Holúbek.

Fanúšikovia sa môžu dostať k novým dresom v priebehu niekoľkých dní prostredníctvom nášho fanshopu. Cena originálneho dresu bude 40 €. Druhou možnosťou je akcia, ktorá prebieha do 15. júna. Spoločne s permanentnou vstupenkou môžete získať náš dres za skutočne atraktívnu cenu.

Autor: mg
Rozpis zápasov
18:00 Žilina
Fortuna liga, 9. kolo, 22.9.2019
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
2:1 Michalovce
Fortuna liga, 8. kolo, 14.9.2019
MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 15.9.2019

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Michalovciam

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola Fortuna ligy proti MFK Zemplín...

Aktuálne 15.9.2019

Kpekawa | Je mi to ľúto, bola to nešťastná zhoda okolností

V sobotňajšom zápasu Fortuna ligy sa na ihrisku MFK Zemplín Michalovce veľmi...

ASTV 15.9.2019

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti Michalovciam

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy proti MFK Zemplín...

A-tím 15.9.2019

FL | Po skorej červenej karte prehra na Zemplíne

Fortunaligový tím AS Trenčín prehral v zápase 8. kola najvyššej domácej súťaže na ihrisku...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak