Aktuality - archiv 5.6.2013

Nové dresy v tradičnej, ale aj nečakanej kombinácii

Klub sa vracia k tradičnej bielo-červenej kombinácii farby dresov, ktorá sprevádza trenčiansky futbal desiatky rokov

Prvý tím AS Trenčín sa v nadchádzajúcej sezóne predstaví v celkom nových dresoch. Klub sa vracia k tradičnej bielo-červenej kombinácii, ktorá sprevádza trenčiansky futbal desiatky rokov. Druhý set bude naopak netradične žlto-čierny a môže sa stať zberateľskou raritou.

„Aj v novom ročníku nás bude obliekať firma Nike, s ktorou otvárame už tretiu sezónu. Verím, že aj touto cestou budeme reprezentovať naše mesto v historickej sezóne, v ktorej náš čaká účasť v Európskej lige,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger, ktorý nechal nahliadnuť do klubovej filozofie týkajúcej sa oblečenia hráčov: „Každý rok chceme prísť s novou kombináciou dresov. Aj toto je to súčasťou futbalovej kultúry v celej Európe. V prípade, že novú kombináciu si fanúšikovia obľúbia, vieme si predstaviť zotrvať pri jednom sete aj dva roky. Naposledy sme tak urobili s obľúbenými červenými s bielym véčkom.“

Dresy spoločnosti Nike sú vyrobené z recyklovaných materiálov, čím sa zmierňujú negatívne dopady na životné prostredie. „Nike pripravilo pre športovcov dresy, ktoré spájajú moderný dizajn a funkčnosť. Dúfame, že nové dresy prinesú Trenčínu mnoho úspechov. Vylepšený materiál dri-fit je teraz o 13 percent ľahší ako v minulosti. Hráčov pomáha udržať v suchu odvádzaním potu na vonkajšiu stranu oblečenia, odkiaľ sa potom vyparí. Vetracie zóny sú vyrobené z látky, ktorá v porovnaní s predchádzajúcimi dresmi zvyšuje ventiláciu vzduchu takmer o desať percent. Vzduch tak môže voľne prúdiť, čo pomáha udržiavať optimálnu telesnú teplotu,“ povedal zástupca spoločnosti na Slovensku Jerguš Holéczy.

S novými dresmi sú spokojní aj hráči AS. Novú kolekciu pre vás nafotili Jakub Holúbek, Ramón da Silva a Stanislav Lobotka. „S dresmi som sa stretol zatiaľ iba pri fotení. Musím však povedať, že sa mi veľmi páčili. Trochu vo mne evokujú štýl retro. Sú ľahké a príjemné na nosenie. S materiálom dri-fit už máme skúsenosti a nevieme si ho vynachváliť. Ide skutočne o špičkovú kvalitu. Dúfam, že sa nám v nich bude dariť ako v minulosezónnej čisto bielej kombinácii,“ povedal Jakub Holúbek.

Fanúšikovia sa môžu dostať k novým dresom v priebehu niekoľkých dní prostredníctvom nášho fanshopu. Cena originálneho dresu bude 40 €. Druhou možnosťou je akcia, ktorá prebieha do 15. júna. Spoločne s permanentnou vstupenkou môžete získať náš dres za skutočne atraktívnu cenu.

Autor: mg
Rozpis zápasov
15:30 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 21. kolo, 1.3.2020
AS Trenčín - ŠKF Sereď
2:0 Bratislava
Fortuna liga, 20. kolo, 22.2.2020
ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 26.2.2020

Príprava | Víťazstvo proti druholigistovi z Púchova

Zverenci trénera Norberta Hrnčára zdolali v prípravnom zápase druholigový MŠK Púchov 3:1...

ASTV 26.2.2020

7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTV (#43)

ASTV vám prináša ďalšie tohtosezónne vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS...

Fanúšikovia 25.2.2020

FL | Informácie k zápasu proti Seredi v Zlatých Moravciach

Zápas nasledujúceho 21. kola odohráme na štadióne v Zlatých Moravciach. „Doma“ sa...

A-tím 25.2.2020

Bergsen | Zaslúžili sme si viac

Náš premiérový zápas na novom Tehelnom poli mohol skončiť celkom inak. Vytvorili sme si niekoľko vyložených...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak