Aktuality - archiv 10.6.2013

Na prvom tréningu dvadsaťštyri hráčov

Prvý tím AS Trenčín začal v pondelok 10. júna s prípravou na novú sezónu

Prvý tím AS Trenčín začal v pondelok 10. júna s prípravou na novú sezónu, ktorú obohatí aj štart v Európskej lige. Novému trénerovi Ľubošovi Nosickému sa na prvom tréningu hlásilo 24 hráčov, z toho traja brankári.

Na skúšku prišiel Brazílčan Dyjan Carlos De Azevedo, ktorý hral v minulej sezóne v Bardejove. Z hosťovania sa vrátilo trio útočníkov Gabriel Bezák, Tomáš Malec a Adam Morong. V tíme zatiaľ chýbajú mladí futbalisti Stanislav Lobotka, Róbert Mazáň a Daniel Bednárik, ktorí majú povinnosti v reprezentácii SR do devätnásť rokov. Do prípravy sa zatiaľ nezapojil ani Peter Čögley, ktorý je po artroskopickej operácii kolena a s tréningami bude môcť začať o dva - tri týždne.

Z dorastu prišli obranca Martin Jurica, Matúš Bero a Michal Ranko. Koncom týždňa sa k tímu pridá Brazílčan William Alves de Oliveira. V riešení je situáciu s Františkom Kubíkom, ktorý má dlhšiu dovolenku, keďže bol pripravený ako rezerva pre repreezntáciu.

V príprave odohráme minimálne sedem zápasov. Prvé dva nás čakajú 19. júna v Senici. Nasledovať bude krátke sústredenie vo Svitavách, v rámci ktorého nastúpime na stretnutia s Hradcom Králové a Jihlavou. Potom pricestuje pod hrad Matúša Čáka na dvojzápas Zbrojovka Brno a na záver sme si naplánovali súboj s 1. FC Slovácko. Prvý zápas nového ročníka Corgoň ligy nás čaká 13. júla doma s FC Nitra.

Zoznam hráčov, ktorí sa zapoja do prípravy:
brankári: Miloš Volešák, Igor Šemrinec, Peter Bartalský, Róbert Bačík (zranený) 
obrancovia: Daniel Bednárik (aktuálne s reprezenáciou U19), Peter Čögley (zranený), Ramón da Silva, Peter Kleščík, Róbert Mazáň (aktuálne s reprezenáciou U19), Michal Ranko, Lukáš Skovajsa, Mário Tóth
stredopoliari: Aldo Baéz, Damián Bariš, Matúš Bero, Tomáš Brigant, Lukáš Ďuriška, Marek Frimmel, Jakub Holúbek, Martin Jurica, Stanislav Lobotka (aktuálne s reprezenáciou U19), Peter Mazan, Karol Mondek, Adam Morong (návrat z hosťovania v L. Mikuláši), Matúš Opatovský, Samuel Štefánik
útočníci: Fanendo Adi, Carlos Azevedo (skúška), Gabriel Bezák (návrat z hosťovania v Nemšovej), František Kubík (predĺžená dovolenka), Tomáš Malec (návrat z hosťovania v L. Mikuláši), William Alves de Oliveira (predĺžená dovolenka)

Program prípravných zápasov:
19. júna (streda): FK Senica - AS Trenčín (15.00/17.00, Petrova Ves)
24. júna (pondelok): FC Hradec Králové - AS Trenčín (18.00, Svitavy)
26. júna (streda): FC Vysočina Jihlava - AS Trenčín (17.00, Svitavy)
29. júna (sobota): AS Trenčín - Zbrojovka Brno (dvojzápas, Trenčín)
6. júla (sobota): 1. FC Slovácko - AS Trenčín (Uherské Hradište)

Autor: sita, mg
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 14. kolo, 8.11.2025
AS Trenčín - FC Košice
13:00
Slovnaft Cup, Pohár, 19.11.2025
FTC Fiľakovo - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
B-tím 15.11.2025

Talda | Kráčame správnym smerom, viacerí klopú na dvere profesionálneho futbalu

Uplynulý víkend sa naše béčko rozlúčilo s jesennou časťou...

ASTV 13.11.2025

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca september

ASTV vám prináša aj v sezóne 2025/2026 pokračovanie ankety Zákrok...

Fotogalérie 11.11.2025

Fotogaléria | Stretnutie Tipos III. ligy proti Beluši

Fotogaléria zo stretnutia 15. kola TIPOS III. ligy západ proti FK Beluša (4:1).

B-tím 10.11.2025

B-tím | Zostrih zo stretnutia Tipos III. ligy proti Beluši

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 15. kola Tipos III. ligy proti FK Beluša...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM