Aktuality - archiv 19.6.2013

Dva góly Končitíka, Nová Ves sa zachránila

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Počas víkendu pokračovali už iba nižšie slovenské futbalové súťaže. V nich sa najviac darilo Antonovi Končitíkovi, ktorý dvoma gólmi zabezpečil Novej Vsi záchranu v Majstrovstvách regiónu západ. Víťazný gól Nového Mesta v Leviciach strelil Peter Kozic.

V III. lige už bez tlaku nastúpili futbalisti Nemšovej v Petržalke. Slovan prehral v poslednom zápase sezóny 0:2 a skončil na konečnom trinástom mieste. O dve priečky lepšie skončilo Nové Mesto nad Váhom, ktoré zvíťazilo v Leviciach (2:1). O rozhodujúci moment zápasu sa desať minút pred koncom postaral Peter Kozic.

Účasť v Majstrovstvách regiónu západ si aj pre nasledujúci ročník vybojovali futbalisti Novej Vsi. Galantu porazili presvedčivo 4:1, keď sa v prvom polčase dvakrát presadil Anton Končitík.

Hráči na hosťovaní:
SLOVENSKO - III. liga
Moravany - Topoľčany 0:1 - Martin Dzurilla za domácich nehral. Za hostí odohral celý zápas David Badinský.

Petržalka - Nemšová 2:0 - Gabriel Bezák hral do 62. min, kedy ho vystriedal Filip Bretschneider, Milan Svatík hral do 62. min, Lukáš Kyselica nenastúpil (všetci Nemšová).

Levice - Nové Mesto nad Váhom 1:2 - Igor Šemrinec za hostí nechytal. René Šiko hral do 77. min, Peter Kozic nastúpil v 62. min a strelil víťazný gól hostí (všetci Nové Mesto).

Vráble - Domino Bratislava 3:1 - Peter Vozár za domácich nehral.

Vrbové - Piešťany 1:0 - Peter Valla za hostí odohral celý zápas.

Sereď - Dunajská Lužná 1:1 - Jakub Hrnčár za hostí odohral celý zápas.

SLOVENSKO - Majstrovstvá regiónu západ
Nová Ves nad Váhom - Galanta 4:1 - Anton Končitík za domácich odohral celý zápas a strelil dva góly.

SLOVENSKO - IV. liga
Trenčianske Stankovce - Bošany 2:1 - Stanislav Kvasnica a Silvester Puna odohral celý zápas. Patrik Škvarka nehral (všetci Tr. Stankovce).

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa