Zápasy - archiv 29.6.2013

Proti Zbrojovke Brno remíza a prehra

AS Trenčín - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1) a 1:1 (0:1)

V úvodnom z dvojice prípravných stretnutí proti Zbrojovke Brne sme v Nemšovej prehrali 0:1 (0:1). Na trávniku sa objavili aj dvaja hráči, ktorých klub skúša - srbský stopér Milan Rundič a krídelník z Dubnice Róbert Mego. V druhom stretnutí sme remizovali 1:1 (0:1). Náš gól dal Fanendo Adi.

AS Trenčín - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)

Zápas mal od úvodu solídne tempo a z oboch strán sa hralo dostatočne agresívne. Ani jedno z mužstiev si však dlho nevypracovalo vyloženú šancu. Až v 21. min si po strate nabehol na loptu na hranici šestnástky hosťujúci Jukl a strelou do pravej šibenice otvoril skóre stretnutia. Na opačnej strane natiahol brankára Brna Mazan, ale Petr stačil loptu stlmiť. Už o chvíľu neskôr hlavičkoval zblízka Malec, no opäť sa zaskvel gólman hostí, keď vytlačil loptu spod brvna. Z 25 m vystrelil k pravej žrdi Mišák. Bol však z toho iba rohový kop. Po polhodine hry vystrelil krížne Bezák. Lopta ale opäť nešla medzi žrde. Aj o dve minúty sme predviedli peknú akciu, no Bezáka brankár vychytal a Brigant mieril nad bránu. V 37. min mal gól na nohe Bezák. Po rohovom kope mieril z otočky do siete, ale pred bránkovou čiarou stále ešte jeden z hráčov Zbrojovky.

Druhý polčas sme otvorili peknou strelou Bariša. Bol z toho ale len rohový kop. V ďalšom priebehu druhej štyridsaťpäťminútovky sme síce niekoľkokrát pekne zakombinovali, avšak do šancí sme sa nedostali. Brno pohrozilo v 71. min Kuncom z brejku. Ten ale presne nezakončil. Aj ďalšie minúty pokračovali v rovnakom duchu. V 84. min mohol zvýšiť Glaser. Spoza šestnástky trafil iba žrď. Tri minúty pre záverečným hvizdom poslal priamy kop k žrdi Mazan. Brankár hostí však loptu opäť poslal na roh.

Góly: 21. Jukl

Domáci: Šemrinec (46. Chovan) - Morong (46. De Azevedo), Bednárik (46. Ranko), Rundič (64. Tóth), Skovajsa - Bariš - Mazan, Bezák (46. Opatovský), Mišák (81. Bezák), Brigant (46. Mego) - Malec

Hostia: Petr (46. Hladký) - Macháček, Sus (46. Král), Avdić, Janoščin - Glaser, Jukl, Farmačka (46. Varaďa), Přerovský - Stehlík (46. Kunc), Škoda

Rozhodovali: Dohál - Vitko, Burian

Divákov: 100

Zápas sme odštartovali niekoľkominútovým zámkom súpera na jeho polovici ihriska. Brno hru postupne vyrovnalo. V 14. min sme po „malej domov“ Zbrojovky mali k dispozícii nepriamy kop, ale loptu sme napálili len do tiel naskladaných pred bránou súpera. V 30. min podržal svoj tím Volešák, keď vyrazil prudkú krížnu strelu. O tri minúty neskôr si na kolmicu nabehol Adi. Brankár Hladký, ale jeho strelu vyrazil na rohový kop. V 37. min obišiel Mezlík poľahky pri rohovej zastávke Ramóna a centrovanú loptu poslal do siete Pašek.

V 49. min poslal center z priameho kopu do pokutového územia súpera Štefánik, no skákajúci Adi a William loptu do siete nepretlačili. S pribúdajúcim časom sme sa stále viac tlačili pred súperovu šestnástku. Do siete nepadla ani jedna z ďalekonosných striel a neskórovali sme ani po centrovaných loptách. Až v 73. min sa natlačil pred brankára Adi a loptu dotlačil do siete - 1:1. V závere stretnutia sa dostali do brejku hráči Brna, ale Volešák sám zoči-voči Lapešovi vytiahol skvelý zákrok.

Góly: 73. Adi - 37. Pašek

Žlté karty: 39. Husár, 62. Buchta

Domáci: Volešák - Čögley (64. Bero), Ramón (84. Tóth), Kleščík, Mazáň - Ďuriška (57. Baéz) - Mondek (61. Frimmel), Štefánik, William (67. Lobotka), Holúbek - Adi

Hostia: Hladký - Hyčka, Schuster (63. Malík), Pernica, Husár - Pašek, Zavadil, Frejlach (60. Fall), Lutonský (50. Buchta) - Mezlík (66. Lapeš), Markovič

Rozhodovali: Jaška - Vitko, Burian

Divákov: 200

ASTV 24.4.2024

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Nicolas Nižňanský

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Nicolas Nižňanský z...

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).