Aktuality - archiv 9.7.2013

Fanúšikovský turnaj priniesol na charitu 500 €

Prvý ročník fanúšikovského turnaja UAFA Cup sa odohral za účasti takmer troch stoviek účastníkov a divákov

Ultras Trenčín, Partisans Dúbravka a nezávislá iniciatíva Tribúny sú naše v spolupráci s  klubom AS Trenčín usporiadali prvý ročník antirasistického futbalového turnaja UAFA Cup 2013, ktorý sa uskutočnil počas uplynulého víkendu na štadióne Odevy v Trenčíne. Výťažok z podujatia vo výške 500 eur mieri do Domova sociálnych služieb v Adamovských Kochanovciach.

„Prežili sme skvelý deň. Nie je podstatné, kto vyhral. Dôležitá bola spokojnosť všetkých prítomných a úspech akcie. V areáli sa počas dňa pohybovali takmer tri stovky ľudí. Boli tu celé rodiny s deťmi, panovala tam skvelá atmosféra. Verím, že o rok sa opäť všetci stretneme,“ povedal PR manažér klubu Martin Galajda a dodal: „Aj touto cestou chceme všetkým zúčastneným a najmä tým, ktorí pomohli turnaj pripraviť, poďakovať.“

Už pred rokom časť fanúšikovského jadra AS Trenčín usporiadala takzvaný pilotný turnaj, na ktorom štartovalo jedenásť tímov. Tentoraz sa v prostredí, ktoré mnohým pripomenulo treťoligové začiatky nášho klubu, predstavilo sedemnásť mužstiev z Trenčína, blízkeho okolia, Bratislavy, Žiliny, Brezna a Veľkého Krtíša. Medzinárodný rozmer akcii dali zástupcovia fanúšikov Bohemians Praha.

„Nechceme budovať turnaj pre zisk, ale chceme podporiť iných. Tento turnaj bol o tom, aby sa stretli ľudia s podobnými názormi. Aby prekonali rozdiely v tom, kto je fanúšikom akého klubu, alebo z akého mesta pochádza. Chceme sa zabaviť so starými a novými kamarátkami a kamarátmi v dobrej atmosfére,“ prináša stanovisko organizátor turnaja.

 

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Hviezdy deťom 21.6.2024

Hviezdy deťom | Hviezdy deťom s Chárom, Regendom, Farkašovou a ďalšími

Počas nasledujúceho víkendu nás čaká už šestnásty ročník...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Media day pred štartom letnej prípravy

Prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2024/2025 odštartoval dnešným dňom aj náš tím. Prvý deň...

A-tím 20.6.2024

A-tím | Prvý tím odštartoval prípravu na novú sezónu

AS Trenčín odštartoval prípravu na nadchádzajúci ročník Niké ligy 2024/2025....

Aktuálne 18.6.2024

Klub | Ponúkame pracovnú pozíciu mládežníckeho fyzioterapeuta

Futbalový klub AS Trenčín hľadá do svojho tímu skúseného a zapáleného...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa