Aktuality - archiv 14.7.2013

Sme iba na začiatku dlhej cesty, ideme ďalej

Fanendo Adi: „Nedávam si za cieľ koľko gólov by som mal streliť, budem ale robiť všetko pre to, aby ich bolo čo najviac“

Má za sebou životný zápas v Corgoň lige. Fanendo Adi nastrieľal v súboji proti Nitre tri góly a nasmeroval mužstvo k podobnému víťazstvu, aké zažilo v prvom jesennom zápase pred rokom.

„Čo sa týka zápasu, prvý polčas z našej strany nebol dobrý. Cez prestávku sme nabrali energiu a potom išli na doraz,“ povedal po zápase spokojný Adi a k svojmu streleckému prebudeniu doplnil: "Niekoľko výnimočných výkonov som ukázal v druhej najvyššej súťaži. V Corgoň lige to bol ale môj prvý hetrik."

Po slabšom prvom polčase sa v druhom dejstve rozbehla naša ofenzíva na plné obrátky. V priebehu dvadsiatichsiedmich minút sme nastrieľali Nitranom štyri góly a nenechali nikoho na pochybách, že body zostali doma zaslúžene. „Ťažíme zo skvelej prípravy. Každý z nás tvrdo pracoval. Na hranici svojich možností. V zápase sme ukázali, že máme talent. Ak budeme hrať aj naďalej kolektívne, výsledky sa dostavia. Spoločne vyhrávame, aj prehrávame,“ ponúkol náhľad do kabíny nigérijský zakončovateľ.

Hetrikom v úvodnom kole sa Adi vyšvihol na čelo ligových kanonierov. V podobnom tempe začínal uplynulú sezónu aj David Depetris, ktorý v konečnú zúčtovaní jesene nastrieľal úctyhodných šestnásť gólov. „Mojou prioritou nie je naháňať Davida. Máme iný tím ako bol ten pred rokom. Chcem tomuto mužstvu pomôcť, aby bolo úspešné. Nedávam si za cieľ koľko gólov by som mal streliť. Budem ale robiť všetko pre to, aby ich bolo čo najviac. Tri na začiatok potešia. Sme iba na začiatku dlhej cesty. Ideme ďalej,“ zamyslel sa na záver Adi.

Autor: mj
Rozpis zápasov
10:30
Prípravný, 24.6.2023
MŠK Púchov - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 9.6.2023

A-tím | V príprave proti izraelskému vicemajstrovi a Sigme Olomouc

Pred štartom nového ročníka najvyššej domácej súťaže odohrá náš...

A-tím 8.6.2023

A-tím | Realizačný tím má definitívnu podobu

Nový tréner AS Trenčín Ilija Stolica uzavrel v uplynulých dňoch realizačný tím, s ktorým bude...

ASTV 7.6.2023

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

ASTV 6.6.2023

Coffee Sheep Halftime | Zimen a Kleščík sa ukázali ako znalci kávy

ASTV otvorila štvrtú sériu krátkych videí s nefutbalovou tematikou. Po...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio