Aktuality - archiv 20.7.2013

Čögley očakáva kvalitný futbal a dobrú atmosféru

Peter Čögley: „Hoci je kapacita štadióna znížená, určite môžeme očakávať skvelú atmosféru a atraktívny futbal pre divákov“

Nahustený program v úvode sezóny pokračuje druhým corgoňligovým kolom. Zverenci trénera Ľuboša Nosického nastúpia v nedeľu o 18.00 h na pôde trnavského Spartaka, na ktorý majú z predchádzajúceho ročníka príjemné spomienky.

Súper z Trnavy prešiel oproti predchádzajúcemu ročníku výraznými zmenami v kádri a aj na trénerských postoch. „Bílí andeli“ majú tohto roku iné plány, ako hrať o záchranu. „Očakávam, že to bude otvorená partia. Trnavčania budú nepríjemní a po dobrom výkone v Senici sa posnažia vyhrať prvý domáci zápas. Hoci je kapacita štadióna znížená, určite môžeme očakávať skvelú atmosféru a atraktívny futbal pre divákov,“ zamyslel sa Peter Čögley.

Po jednoznačnom víťazstve v úvodnom zápase s Nitrou a vydretou remízou v desiatich proti Göteborgu panuje v kabíne dobrá nálada. „Ostatné dva zápasy sú už minulosťou. Naplno sa sústredíme na najbližšie stretnutie. To je pre nás vždy to najdôležitejšie. Je na nás, aby sme sa dôkladne prichystali aj na Spartak, a boli dobre naladení aj naďalej,“ pokračoval niekdajší reprezentant do 21 rokov.

Na nahustený program v ostatných dňoch nie sú futbalisti v našich zemepisných šírkach zvyknutí. Tím okolo kapitána Miloša Volešáka rozbehol na začiatok ročníka „anglické týždne“. „Sily sa nájdu. Je potrebné, aby sme si strážili životosprávu, spánok, jedlo a pitie. Sme profesionáli, a preto to pre nás nie je problém. Veľké kluby hrajú podobným štýlom neustále. Vždy sme sa im chceli priblížiť. Teraz to tu máme,“ dodal s úsmevom rodák z Trenčianskej Turnej.

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 25.5.2024

A-tím | Pätica hráčov končí v AS Trenčín

Pred štartom prípravy na nový ročník najvyššej slovenskej súťaže nastávajú v tíme trénera Iliju...

A-tím 22.5.2024

A-tím | Skovajsa s novým dvojročným kontraktom

Lukáš Skovajsa si pod Čákovým hradom prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami. Rodák zo...

A-tím 22.5.2024

Niké liga | Kmeť a Bondarenko lídrami ligy v minutáži a presnosti prihrávok

Uplynulá sezóna priniesla nielen zvrat v športovej výkonnosti...

ASTV 21.5.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa