Aktuality - archiv 13.8.2013

Dva góly Hrnčára, presadil sa aj Badinský a Vojtech Horváth

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Nová sezóna sa postupne rozbieha aj v nižších a zahraničných futbalových súťažiach. Dva góly sa podarilo streliť netradičnému strelcovi Jakubovi Hrnčárovi. Jeden presný zásah si pripísal David Badinský. Gólový bol aj Vojtech Horváth.

Derby zápas na kopaniciach víťaza nespoznal. Myjava sa so Senicou rozišla nerozhodne 2:2. Celý zápas v čierno-bielom drese odohral Tomáš Marček. V druhej lige sa nedarí Dubnici nad Váhom. Tím z Považia prehral štvrtý zápas v rade. V základnej zostave proti Trnave B (0:4) sa predstavil aj kapitán majstrovskej „devätnástky“ Michal Ranko.

V III. lige mal najviac dôvodov na radosť Jakub Hrnčár. Obranca Dunajskej Lužnej strelil dva góly a pomohol svojmu tímu k jednoznačnému víťazstvu nad Vrbovým 5:0. Tradične gólový bol aj David Badinský. Strelil štvrtý gól Topoľčian, ktoré zdolali Nové Zámky 4:2.

Spomedzi bývalých hráčov nastúpil od prvej minúty v drese Gliwicz Csaba Horváth. Piast remizoval so Zawiszou 1:1. Jeho brat Vojtech strelil za Niecieczu poisťujúci gól na 2:0 proti Kolejarzu.

Hráči na hosťovaní:
SLOVENSKO - Corgoň liga
Myjava - Senica 2:2 - Tomáš Marček za domácich odohral celý zápas.

SLOVENSKO - II. liga
Spartak Trnava B - Dubnica nad Váhom 4:0 - Michal Ranko za hostí odohral celý zápas.

SLOVENSKO - III. liga
Piešťany - Vráble 0:1 - Peter Valla za domácich odohral celý zápas.

Topoľčnay - Nové Zámky 4:2 - David Badinský (Topoľčany) hral celý zápas a strelil štvrtý gól domácich.

Šúrovce - Nové Mesto nad Váhom 0:1 - Milan Svatík hral do 86. min. René Šiko nenastúpil (obaja Nové Mesto).

Dunajská Lužná - Vrbové 5:0 - Jakub Hrnčár odohral za Dunajskú Lužnú celý zápas a strelil dva góly.

Nemšová - Púchov 1:0 - Milan Marušinec a Matúš Opatovský hrali celý zápas (obaja Nemšová).

Petržalka - Sereď 2:1 - Adam Morong za hostí nastúpil v 78. min.

SLOVENSKO - Majstrovstvá regiónu západ
Komárno - Trenčianske Stankovce 3:0 - Martin Dzurilla a Stanislav Kvasnica odohrali celý zápas.Patrik Škvarka nastúpil v 67. min. Silvester Puna nehral (všetci Tr. Stankovce).

SLOVENSKO - IV. liga
Trenčianske Teplice - Častkovce 2:0 - Anton Končitík hral za hostí do 70. min.

Bývalí hráči:
Košice - Slovan Bratislava 0:1 - Lester Peltier nastúpil na druhý polčas, Filip Hlohovský nehral (obaja Slovan).

Žilina - Nitra 4:4 - Roman Gergel za domácich nehral.

POĽSKO - I. liga
Gliwice - Zawisza 1:1 - Csaba Horváth hral za domácich celý zápas.

Bialsko-Biala - Lubin 0:0 - Za hostí Boris Godál nehral.

POĽSKO - II. liga
Nieciecza - Kolejarz 2:0 – Vojtech Horváth odohral za Niecieczu celý zápas a strelil druhý gól zápasu.

UKRAJINA - I. liga
Met. Doneck - Ars. Kyjev 2:0 - František Kubík nastúpil za hostí na druhý polčas.

\r\n\r\n\r\n
Autor: mj

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...