Aktuality - archiv 6.9.2013

Dnes príprava proti Baníku

V Ostrave aj s cieľom vytipovať náhradu za Štefánika

Prvé mužstvo AS Trenčín využije reprezentačnú prestávku na odohranie prípravného zápasu proti Baníku Ostrava. Zápas s aktuálne trinástym tímom českej Gambrinus ligy sa odohrá už dnes na hlavnom ihrisku ostravských Bazalov s výkopom o 14.30 h.

Tréner Martin Ševela bude na lavičke po prvý raz ako šéf realizačného tímu. Mužstvo viedol aj v ligovom stretnutí proti Ružomberku, no vtedy bol poverený dočasným vedením mužstva. Rozhodnutie o jeho menovaní do funkcie padlo následne začiatkom tohto týždňa.

Realizačný tím nečaká v nasledujúcich dňoch ľahká práca. Tím treba dostať do pohody, aby fanúšikov opäť tešil najmä atraktívnou hrou. Navyše, tréneri musia nájsť náhradu za Fanenda Adiho a Samuela Štefánika.

„Šancu dáme chalanom, ktorí nedostávali v úvode sezóny toľko šancí,“ povedal tréner Ševela a doplnil: „Prestávka a stretnutie proti Baníku nám padli vhod. Potrebujeme nájsť chlapa, ktorý zoberie na seba zodpovednosť na pozícii Štefánika. Chceme vidieť Hajradinoviča, Mišáka, ale do úvahy prichádza aj Bezák. Máme viaceré alternatívy. V kabíne vysvetlíme, čo od nich budeme žiadať. Už je len na hráčoch ako využijú ponúknutú šancu.“

Reprezentačná prestávka však nie je len o prípravnom zápase proti Ostrave. „Máme priestor na prácu na sile, rýchlosti a vytrvalosti. Na každom tréningu sme išli do rýchlosti a kombinácii. Od pondelka nabehneme na klasický predzápasový mikrocyklus,“ dodal Ševela.

Autor: mg
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

ASTV 20.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC Košice (1:2).

ASTV 20.4.2024

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa