Aktuality - archiv 28.9.2013

Mazáň chce sériu bez prehry potvrdiť aj v Nitre

Róbert Mazáň: "Budeme sa ich snažiť zdolať našimi silnými stránkami, čo na nich v minulosti platilo"

Dnes podvečer (o 17.30 h) čaká na zverencov trénera Martina Ševelu zápas 12. kola Corgoň ligy. V druhom zápase po sebe nastúpime na pôde súpera, tentoraz v Nitre. Proti predposlednému tímu tabuľky budeme chcieť potvrdiť formu z predchádzajúcich zápasov. 

„Nitru vnímam ako silného súpera. Majú nového trénera, prišli noví hráči. Doma sa im podarilo prekvapivo zdolať Senicu. Určite nás nečaká nič ľahké,“ zamyslel sa pred zápasom Róbert Mazáň. 

Práve spomínané jednogólové víťazstvo nad Senicou pomohlo tímu spod Zobora k odrazu z posledného miesta. Víťazstvo nad Záhorákmi bol pre Nitranov vôbec prvý trojbodový zápis v tomto ročníku. „Určite ich to povzbudilo. Budeme sa ich snažiť zdolať našimi silnými stránkami, čo na nich v minulosti platilo,“ pokračoval Mazáň. 

Po uplynulom zápase v Banskej Bystrici (2:2) v kabíne rezonoval výraz udržanie koncentrácie. Napriek dvojgólovému vedeniu sme namiesto troch bodov brali iba jeden. „V druhom polčase sme poľavili. Verím, že podobné veci sa už nebudú opakovať. Musíme sa sústrediť na našu hru a nerozptyľovať sa inými vecami. Ťaháme trojzápasovú sériu bez prehry a tú by sme radi potvrdili aj v Nitre. Túžime, aby sa natiahla o ďalší zápas,“ vyznal sa rodák z Drietomy. 

V prvej tretine zápasov sme inkasovali 14 gólov, čo je spomedzi corgoňligistov štvrtý najlepší výsledok. „To ma teší. Pri našom systéme hry sa viac zameriavame na útočnú fázu. Obrana je tým pádom oveľa zraniteľnejšia a dôležitejšia. Že sme štvrtí najlepší hovorí o tom, že našu prácu robíme dobre,“ dodal na záver s úsmevom Mazáň.

Autor: mj
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Aktuálne 8.6.2024

Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnika

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas...

ASTV 5.6.2024

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa