Aktuality - archiv 5.10.2013

Ťaháme pozitívnu sériu a chceme ju udržať, povedal Holúbek

Jakub Holúbek: „Treba byť koncentrovaní a pretaviť do hry pokyny trénerov“

Už o pár hodín privítame na domácom trávniku Spartak Trnava. Najmä pre fanúšikov ide o jeden zo zápasov jesene. Hráči to však vnímajú trochu inak. „Nedá sa povedať, že by to bol pre nás špeciálny súboj. Takými boli vystúpenia v Európskej lige. Silu súpera ale rešpektujeme. Chápem, že fanúšikovia to cítia inak. Tradične chodia vysoké návštevy. Trnava, Žilina a Slovan sú zo slovenského pohľadu veľké kluby,“ povedal Jakub Holúbek.

„Tréningy počas celého týždňa boli vynikajúce. Nálada je dobrá. Sme pozitívni a ako vždy, naladení na víťazstvo,“ pokračoval dnes už skúsený stredopoliar. Trnava ale nebude odovzdaným súperom. Vyhrala štyri z posledných piatich zápasov a zlý úvod sezóny je zabudnutý. „My sme neprehrali štyri zápasy v rade. Ťaháme pozitívnu sériu a chceme ju udržať,“ kontroval Holúbek.

V úvode sezóny sme na Štadióne Antona Malatinského prehrali. Aké ponaučenie plynie z tohto duelu? „Nehrali sme dobre. Začali sme nakopávať lopty. My však musíme hrať svoju hru. Treba byť koncentrovaní a pretaviť do hry pokyny trénerov,“ komentoval Holúbek.

Niekdajší reprezentant Slovenska do 21 rokov hrá po odchode Samuela Štefánika novú rolu, keď je jedným z tvorcov našej hry. Od zápasu k zápasu sa jeho prejav lepší. „Mám za sebou niekoľko stretnutí v strede a pomaly si začínam zvykať. Verím, že to bude lepšie a lepšie. Zvykal som si najmä na priestor. Na krídle som dostával loptu do behu. Teraz si ju musím prevziať, vytočiť sa a rozohrať. Ešte treba pracovať na zakončení. Posledné dva zápasy som hádam ani raz nevystrelil. Teraz to ale bude iné,“ povedal na záver Holúbek.

Autor: mg
Rozpis zápasov
4:0 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
19:30 Linz
Prípravný, 18.7.2024
Galatasaray SK - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 15.7.2024

Fotogaléria | Stretnutie prípravy proti Bohemians Praha 1905

Fotogaléria z prípravného zápasu proti Bohemians Praha 1905.

ASTV 15.7.2024

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Bohemias Praha 1905

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti Bohemians Praha 1905...

A-tím 14.7.2024

Kmeť | Prehrali sme po vlastných chybách

V zápase s českým prvoligistom Bohemians 1905 Praha sme zaznamenali vysokú prehru 0:4. Náš tím...

A-tím 14.7.2024

Príprava | Vysoká prehra bez vsieteného gólu s pražskými Bohemians

Náš tím zaznamenal v prípravnom zápase v rámci letného sústredenia...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa