Aktuality - archiv 24.10.2013

Vstupenky v predaji, zápasový bulletin pripravený

Aj pred stretnutím proti FK Senica máte možnosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji v sieti Ticketportal

Aj pred stretnutím proti FK Senica máte možnosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji v sieti Ticketportal. Môžete sa tak vyhnúť čakaniu pred pokladňami štadióna. Po víťazstve na ihrisku bratislavského Slovana nás čaká ďalší silný súper a zverenci trénera Martina Ševelu vás v boji o dôležité body budú potrebovať. Veríme, že štadión bude opäť takmer vypredaný. Boj o druhú priečku a atraktívna hra je tou najlepšou pozvánkou.

Rovnako ako na Trnavu, aj teraz sme pripravili šestnásťstranový bulletin vychádzajúci pod názvom "My sme Trenčania". Aj touto cestou vám chceme spríjemniť zážitok z ligového zápasu. Čo si na jeho stránkach môžete prečítať? Rozhovor s Petrom Čögleyom o aktuálnom súperovi. Niečo viac o FK Senica a histórii tohto klubu. V dotazníku vám predstavujeme Petra Kleščíka. Prinášame aj novinky z klubu za posledné obdobie a rozhovor s niekdajším prvým mužom trenčianskeho a československého futbalu Rudolfom Tvaroškom. V hlavnej téme vám predstavujeme nasledovníkov Stanislava Lobotku a Samuela Štefánika.

...

Lobotka, Štefánik, Hajradinović, Mišák a ďalší

Podľa mnohých odborníkov a fanúšikov hrá AS Trenčín už niekoľko ročníkov najatraktívnejší futbal na Slovensku. Ofenzívny štýl hry, šance, množstvo gólov a nielen to. Slovenskému futbalu sme v relatívne krátkom čase priniesli viacero zaujímavých mladých hráčov a ďalší prichádzajú. Prináša to však aj svoju daň. Počas leta sme prišli o dvojicu exkluzívnych stredopoliarov. Stanislav Lobotka odišiel na ročné hosťovanie s možnosťou prestupu do Ajaxu Amsterdam a Samuel Štefánik sa upísal Nijmegenu.

Viacero kuvikov nám začalo predpovedať čiernu budúcnosť. Mužstvo sa však nestratilo v pohárovej Európe a v tabuľke Corgoň ligy bojuje o najvyššie priečky. S pribúdajúcimi zápasmi sa pod Čákovým hradom buduje nová a možno ešte silnejšia generácia. Platí to aj o strede poľa. Zápas na bratislavských Pasienkoch a víťazstvo nad Slovanom Bratislava (3:0) je toho iba dôkazom. Dvojica Haris Hajradinović – Patrik Mišák ukázala, že má perspektívu, aby išla herne v stopách Jorgeho Salinasa, Ivána Díaza alebo už spomenutej dvojice.

„Dva dni som rozmýšľal, či dať šancu doslova začínajúcim chlapcom v tak ťažkom zápase. Mali sme viacero alternatív. Napokon som sa rozhodol ísť do rizika,“ vrátil sa k piatkovému zápasu tréner Martin Ševela a pokračoval: „Som rád, že som sa k tomuto kroku napokon odhodlal. Obaja sú veľmi kreatívni futbalisti s veľkým akčným rádiom a dobrou ponukovou činnosťou.“ ... viac v zápasovom bulletine, v ktorom sa dostali k slovu aj Mišák, Baéz, Hajradinović a Dobiáš ...

VSTUPENKY NA ZÁPAS PROTI FK SENICA

PREDAJNÉ MIESTA TICKETPORTAL

Autor: mg
Rozpis zápasov
2:1 Poprad
Fortuna liga, 11. kolo, 15.10.2021
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín
18:00 Zlaté Moravce
Fortuna liga, 12. kolo, 23.10.2021
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 20.10.2021

TiMS | Gatorade hráčkou mesiaca Zoja Lahká

„Gatorade Mládežnícka hráčka mesiaca“ sa stala Zoja Lahka. V úspešnom projekte sme ocenili už...

ASTV 18.10.2021

Jendrišek | Ťahá sa to s nami už pár týždňov

Sedemzápasová šnúra bez prehry počas augusta a septembra sa po dvoch prehrách v rade zmenila na...

ASTV 16.10.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Liptovskému Mikulášu

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 11. kola základnej časti Fortuna...

ASTV 15.10.2021

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Fortuna ligy proti Liptovskému Mikulášu

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa